ВШАНУВАЛИ ПРОРОКА НАЦІЇ
опубліковано:
22/05/2026
оновлено:
22/05/2026
У Кагарлику 22 травня, в день перепоховання праху Тараса Шевченка, відбулось урочисте покладання квітів до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві. У церемонії покладання квітів разом із громадськістю брали участь Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, заступник міського голови Любов Коваль.
Вічно житиме в серцях українців пам’ять про великого Пророка нації! Слава Україні!
