А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Як запускати цифрові проєкти: новий освітній серіал на Дія.Освіта

опубліковано: 22 травня 2024 оновлено: 12 липня 2024

«Побудова найзручнішої цифрової держави у світі є нашим пріоритетом. Ми бачимо успіхи заступників із цифровізації — CDTO — на національному та регіональному рівнях і хочемо збільшити кількість таких спеціалістів на місцях. Саме тому ініціювали створення освітнього серіалу, що ознайомить з логікою створення та масштабування цифрових проєктів. Раді поділитися досвідом Дії, що протягом чотирьох років діяльності Мінцифри стала екосистемою проєктів і є найуспішнішим ІТ-стартапом, яким сьогодні користується майже 20 млн українців», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції Валерія Іонан.

Серіал містить 11 епізодів, кожен з яких присвячений окремому етапу реалізації проєкту з цифровізації. Серед ключових тем:

● планування цифрової трансформації,

● нормативно-правове забезпечення,

● реінжиніринг сервісів,

● UI/UX-дизайн,

● підтримка користувачів,

● комунікаційні кампанії для цифрових продуктів.

Дивіться освітній серіал за посиланням —

https://osvita.diia.gov.ua/courses/digitalisation-in-public-sector

 Освітній серіал створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта, за підтримки Уряду Японії в межах проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.