А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

«І НА ОНОВЛЕНІЙ ЗЕМЛІ ВРАГА НЕ БУДЕ, СУПОСТАТА»

опубліковано: 22 травня 2024 оновлено: 12 липня 2024

У День перепоховання Тараса Шевченка – 22 травня – в Кагарлику відбулося покладання квітів до погруддя Кобзаря. Участь у заході взяли Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, заступник міського голови Любов Коваль, начальник відділу культури Олена Петленко, начальник відділу освіти Надія Омельченко, керівники і представники підрозділів міської ради, установ і організацій, громадськості, ЗМІ.

До цієї важливої дати в житті кожного українця було підготовано і проведено патріотично наснажений захід, у ході якого було представлено літературно-музичну композицію за участю школярів. Уривок із балади «Причинна» декламувала учениця Кагарлицького ліцею №1 Антоніна Трохименко, учениця цього ж закладу Софія Вакуліч прочитала авторський твір «Незабутній Кобзар». Пісні «Думи мої, думи мої…» і «Зоре моя вечірняя…» виконала Марина Бринзюк, а вірш «Розрита могила» декламувала Каріна Бабенко (Кагарлицький ліцей №2 ім. В.П.Дашенка); вірш «Хіба самому написать» декламував Максим Кравченко, пісня «Зоре моя вечірняя…» прозвучала у виконанні  Владислави Волошин та Ардени Гудабадзе (Кагарлицький ліцей №3). Мелодію за мотивами балади «Причинна» майстерно відтворив Ростислав Сандул, учень Кагарлицького ліцею №4.

Біля пам’ятника Тарасові Шевченку було розгорнуто виставку робіт переможців онлайн-фестивалю учнівських робіт «І на оновленій землі врага не буде, супостата», яку на завершення заходу оглянули присутні.