А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ОНЛАЙН-КОНКУРС «МИСТЕЦТВО, ЩО РЯТУЄ ЖИТТЯ»

опубліковано: 22 травня 2024 оновлено: 16 липня 2024

На виконання окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці Дегнери І. А. та з нагоди відзначення Дня охорони праці, в Україні в 2024 році започатковано проведення онлайн-конкурсу «Мистецтво, що рятує життя», участь у якому можуть брати всі бажаючі без обмеження за віком зайнятістю та місцем проживання.

Регіональний етап конкурсу триватиме до 25 червня. До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на теми охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт, зокрема:

- постери чи інформаційні плакати, створені вручну або за допомогою програмного забезпечення;

- художні фото, колажі чи зображення, створені на основі фото;

- малюнки, виконані вручну на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці малювання;

- відеоролики (мультиплікаційні, документальні, художні).

Цього року тема буде зосереджена на дослідженні впливу зміни клімату на безпеку та здоров’я працівників на роботі. Для участі у конкурсі учасники особисто реєструються на порталі «Мистецтво безпеки праці» https://theartofsafety.dsp.gov.ua/   та завантажують свої роботи у форматі jpg, jpeg або png.

Одночасно із надсиланням робіт учасниками (за бажанням) може надаватися згода на продаж їхніх творів (в електронному вигляді) через аукціон із подальшим направленням коштів на потреби Збройних Сил України. У разі, якщо учасник є неповнолітнім, до заявки долучається згода одного з батьків. Наявність згоди одного з батьків є обов’язковою. Її відсутність є підставою для відмови у прийнятті роботи до конкурсу. У такому випадку робота повертається авторові обласним журі із відповідним повідомленням.