А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

СЕРЕДА: СПЕКА – НЕ БІДА

опубліковано: 22 травня 2024 оновлено: 12 липня 2024

У середу 22 травня було по-літньому спекотно. Кипіла робота цього дня в наших комунальників.  У «Міськрембудсервісі» продовжували завезення піску для дитмайданчиків та води на кладовища для поливу квітів, обкошували узбіччя доріг по місту, допомогли в косовиці на території Кагарлицького ліцею №3. Тривав благоустрій обслуговуваних дитмайданчиків, фарбування лавочок відпочинку. Бульдозер підгортав тверді побутові відходи на міському сміттєзвалищі. Зібрано сміття з урн по місту.

Працівники Адміністрації парку, здійснивши загальне прибирання, багато уваги приділили благоустрою центральної частини: упорядковували декоративні насадження,  пололи бур’ян, підстригали газони (по місту і в парку) тощо. Розпочали роботи із заміни води в чаші паркового фонтану. Надано трактори з причепами для вивезення сміття з територій освітянських закладів, а також міського ринку. Надано транспортну допомогу в розвезенні в сільські населені пункти громади велосипедів, закуплених для працівників Територіального центру соціального обслуговування, котрі опікуються самотніми людьми похилого віку.  

Житлово-експлуатаційна організація забезпечила щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій, вивезення побутових відходів із обслуговуваних сміттєвих майданчиків, обкошування обслуговуваних прибудинкових територій, зокрема по вул. Каштановій, 2.

КП КМР «Кагарликводоканал» інформує: прочищено і промито гідродинамічною машиною ділянки каналізаційної мережі по вул. Миру; виконано планове відкачування вигрібних ям абонентів серед населення, а також установ та організацій міста, промивку та очистку фільтрів на станціях очистки води по вул. Стадіонній, 2Б, 97 Стрілецької дивізії та Козацькій. Обкошено території охоронних зон біля свердловини №4 по вул. 97 Стрілецької дивізії. Здійснено обстеження і ліквідацію пориву на водопровідній мережі міста по вул. Лісовій.