А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

БУДЬМО ЕНЕРГООЩАДНИМИ!

опубліковано: 21 травня 2024 оновлено: 16 липня 2024

Унаслідок ворожих атак енергосистема України зазнала суттєвих пошкоджень, що спричинило  значний дефіцит електроенергії. По всій країні діють обмеження в електропостачанні – вимушений крок для забезпечення життєздатності енергосистеми і відновлення її балансу.

Енергетики працюють у посиленому режимі, здійснюючи всі необхідні заходи задля стабільного розподілу електричної енергії.

У Кагарлицькій громаді з метою економії електроенергії обмежено використання вуличного освітлення, за винятком короткого проміжку часу в центральній частині міста.

Керівникам підприємств, установ, організацій і бізнесу необхідно розробити заходи щодо економії електроенергії, ретельно продумати свої дії, які будуть спрямовані на збереження електроенергії, яка так необхідна всій країні та нам із вами для нормальної життєдіяльності.

Для ощадливого використання електроенергії слід відмовитися від світлової реклами, підсвічування фасадів будівель тощо.

Найбільш вразливою енергосистема є в пікові години навантаження: з 7:00 до 11:00 та з 18:00 до 24:00. Саме в ці періоди ми вмикаємо найбільшу кількість приладів, коли зранку збираємося на роботу, а ввечері повертаємося додому й займаємося хатніми справами. І якщо всі одночасно користуватимуться енергоємними приладами, це може призвести до перевантаження і так пошкоджених мереж, що спричинить аварійні ситуації.

Щоб у роботі електромереж не виникало перебоїв та не довелося робити примусові відключення, УСІМ  необхідно максимально скоротити споживання електроенергії в пікові години; не вмикати в цей час енергоємні прилади.

Пам’ятайте: кожен прилад, який ви свідомо вимкнете, – це величезна допомога нашим енергетикам, які 24/7 працюють над тим, щоб усі були з електрикою. У нинішніх умовах треба завжди бути готовими до нових атак ворога, а отже – і до можливих проблем з електроенергією.

 22 травня на Київщині будуть діяти обмеження в електропостачанні.

Через дефіцит потужності в енергосистемі за вказівкою НЕК «Укренерго» в Київській області застосовуватимуть графіки стабілізаційних відключень:

– з 00:00 до 07:00

– з 18:00 до 24:00

З 07:00 до 18:00 застосування обмежень не планується.

Графіки погодинних відключень – на платформах ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Вкотре закликаємо допомагати енергетикам – споживати електроенергію розумно і ощадливо!