А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

КОСОВИЦЯ, ПРИБИРАННЯ, КАНАЛІЗАЦІЯ

опубліковано: 21 травня 2024 оновлено: 16 липня 2024

Багато завдань виконали комунальники у вівторок 21 травня.

«Міськрембудсервіс»  продовжував розвезення піску для дитмайданчиків в сільські населені пункти, зокрема в Демівщинсько-Кадомський старостинський округ. Завозили бочкову воду для поливу квітів на обслуговуваних кладовищах. Тривало обкошування узбіч доріг, зокрема по вул. Парковій у Кагарлику, мотокосами, роторна косарка працювала по місту, а потім – селі Новосілки. Виконано щоденне прибирання сміття з урн по місту. Бульдозер підгортав тверді побутові відходи на кладовищі в селі Халча. Тривали ремонти обслуговуваних дитмайданчиків. Надано тракторну косарку для потреб «Кагарликводоканалу».

Працівники Адміністрації парку цілий день трудилися над підстриганням обслуговуваних зелених зон по вул. Незалежності і в парковій зоні, упорядкуванням і поливом клумб.  Виконано загальне прибирання закріплених ділянок по місту і в парковій зоні. У парку видалено три сухі деревини. Надано трактор із причепом для потреб ЖЕО.

Житлово-експлуатаційна організація забезпечила щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій. Вантажний сміттєвоз збирав побутові відходи в обслуговуваних організаціях. За технічного сприяння Адміністрації парку (трактор із причепом) вивезено негабаритне сміття з контейнерних майданчиків по вул. Парковій, 7 та 18. У дитсадку в селі Бурти прочищено каналізаційну систему.

КП КМР «Кагарликводоканал» інформує: прочищено і промито гідродинамічною машиною ділянки каналізаційної мережі по вул. Парковій. 16 та 18, на ділянці по вул. Каштановій, Дачній та Володимира Великого, 3. У вівторок вивчали місця поривів водопроводу по вул. Лісовій, працювали над ліквідацією поривів на водопровідній мережі міста по вул. Молодіжній, з’ясовували проблеми низького тиску в мережах по вул. Столичній. Здійснено відкачування вигрібних ям по вул.Столичній, 58 та  Відродження,6, а також установ та організацій міста. Виконано промивку та очистку фільтрів на станціях очистки води по вул. Стадіонній, 2Б, 97 Стрілецької дивізії та Козацькій. Обкошували зелені зони охоронних зон біля свердловини №4 по вул. 97 Стрілецької дивізії, під’їзної дороги до свердловин №№3, 4, 5 по вул. 97 Стрілецької дивізії тракторною косаркою  КП КМР «Міськрембудсервіс». Тривало технічне обслуговування та ремонтні роботи з налаштування електронних фільтрів тонкої очистки води та шаф керування на станції очистки води по вул. Стадіонній.