А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

НИЗЬКИЙ УКЛІН УСІМ, ХТО НЕ ВТОМЛЮЄТЬСЯ ДОПОМАГАТИ

опубліковано: 21 березня 2025 оновлено: 21 квітня 2025

Кілька днів тому ми оголосили збір допомоги для військовослужбовців, що боронять Україну та захищають наш із вами спокій. Щиро дякую кожному з односельців, хто швидко відгукнувся та долучився до збору. Разом ми змогли закрити запит наших волонтерів та зібрати необхідне: засоби гігієни, вологі серветки, продукти швидкого приготування, печиво, вафлі, різноманітні солодощі, цукерки, чай, каву, консерви, сало, домашню консервацію, сушку, горіхи, енергетичні батончики, теплі шкарпетки. 

Сьогодні слова подяки для Ніни Скаби, Світлани та Івана Демиденків, Валерія та Наталії Хамки, Олени Лихошерст, Олега Яновича, Валентини Мушти, Віти Хамутової, Катерини Лихошерст, Світлани Литвин, Галини Бутенко, Лариси Березової, Ольги Ботанової, Людмили Коваленко, Ольги Сидорової, Валентини Капітоненко, Раїси Заїки, Надії Бойко, Лариси Наріжньої (вибачте, якщо когось пропустила).

Зібрану допомогу для військових передали через волонтерів ГО "Хоробрі серця Кагарличчини". Низький уклін усім, хто не втомлюється допомагати! У згуртованості та єдності наша сила! Разом до Перемоги! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Світлана Бакал-Інформаційний вісник Слободи