А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ДТЕК повертає світло: на Київщині протягом березня енергетики повернули світло для понад 3 тисяч родин

опубліковано: 02 квітня 2024 оновлено: 18 квітня 2024

За березень енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі повернули електропостачання для понад 3 тисяч родин, що були без світла через пошкоджені обстрілами енергооб’єкти. Фахівці приступають до робіт одразу, як отримують дозвіл від ЗСУ та ДСНС. Наша мета – забезпечити села та міста електроенергією, що необхідно для нормального життя мешканців регіону.

У березні атаки ворога на енергоінфраструктуру посилилися, через що регулярно залишалися без світла тисячі українців. Найчастіше через обстріли руйнуються повітряні лінії електропередачі. Вони страждають через прямі влучання, падіння уламків снарядів та дронів. Зокрема, минулого місяця ворог не полишив спроб обстрілів Київщини, де за останній місяць вдалося відновити електропостачання для 3 тисяч родин у Бучанському та Вишгородському районах.

«Наше завдання – незважаючи на ворожі атаки робити усе можливе, щоб забезпечити мешканців та критичну інфраструктуру світлом. У березні ворог посилив свої спроби залишити українців без світла. Так 21 та 24 березня через ракетні атаки по Київській області уламками були пошкоджені електромережі. Енергетики менше ніж за добу повернули світло для 3144 родин, чиї домівки були знеструмлені через ворожі обстріли», - зазначив Віталій Шайда, генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Аварійні бригади відновлюють електромережі одразу, як отримують дозвіл від Збройних сил України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Всього з початку повномасштабної війни енергетики відновили електроживлення у понад 1,5 млн домогосподарств Київщини*.

Якщо у вас зникло світло – просимо повідомляти до ДТЕК Київські регіональні електромережі. Ми зробимо все можливе, щоб оперативно повернути вам світло. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: сайт, офіційна сторінка у Facebook, контакт-центр для стаціонарних телефонів (044)4590740, для мобільних телефонів (067/099/093)4957040, чат-боти Viber та Telegram.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

 

*з урахуванням, що деяким клієнтам повертали світло 2 та більше разів.