А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

КВІТНЕВЕ ЛІТО

опубліковано: 02 квітня 2024 оновлено: 18 квітня 2024

Квітень дивує літнім теплом. Для благоустрою – саме пора. Кипить робота в селах громади – про це ми систематично публікуємо інформацію. Вистачає роботи і в міських служб.

У вівторок 2 квітня  «Міськрембудсервіс»  організував ямковий аварійний ремонт пошкодженого дорожнього полотна – роботи тут непочатий край.  Продовжували цього дня видалення чагарників і передроблення тракторною дробаркою гілля, зокрема  по вул. Довжик, Гайдара. Автовишка допомагала в благоустрої  в селі Липовець.  Зібрано сміття з урн по місту, надано допомогу транспортом ЖЕО у вивезенні негабаритного сміття. Тривала реставрація лавочок відпочинку на площі Незалежності.

Тракторна дробарка Адміністрації парку  допомагала в утилізації гілля по місту Виконано загальне прибирання закріплених ділянок по місту і в парку. Завезено камінь і розпочато укріплення берегової лінії озера Саджалка. Тривало впорядкування клумб. Надано трактор  із причепом для потреб ЖЕО. Розпочато підбілювання дерев із підчищенням їх від низової порослі.

Житлово-експлуатаційна організація забезпечила щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій, вивезення побутових відходів із обслуговуваних сміттєвих майданчиків, для чого було залучено один вантажний сміттєвоз (на другому виконували зварювальні роботи).  

За технічного сприяння Адміністрації парку-пам'ятки «Кагарлицький» (трактор із причепом) забезпечено вивезення негабаритного сміття (гілля) з прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків, за адресами: вул. Паркова, 16 та 18.

За технічного сприяння КП КМР  «Міськрембудсервіс» (екскаватор та вантажний автомобіль-самоскид КамАЗ) забезпечено прибирання та вивезення негабаритного сміття з прибудинкових  територій багатоквартирних житлових будинків по вул. Миру та вул. Білоцерківської, 4.

КП КМР «Кагарликводоканал» інформує: прочищено і промито гідродинамічною машиною ділянки каналізаційної мережі по вул. Володимира Великого, 3 та по вул. Каштановій. Виконано профілактичне промивання та очищення фільтрів на станції очистки води по вул.  Козацькій. Триває благоустрій на території підрозділів підприємства.