А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: ТОРІК НА КИЇВЩИНІ КІЛЬКІСТЬ НОВИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЗРОСЛА НА 14 ТИС.

опубліковано: 02 березня 2024 оновлено: 18 квітня 2024

Київщина створює максимально комфортні умови для підприємців. Минулого року в області зареєструвалося майже 14 тисяч нових суб’єктів господарювання. Про це під час брифінгу розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко. 

Він нагадав, що за ініціативи Президента України створено економічну платформу «Зроблено в Україні». «Це майданчик для постійного діалогу між підприємцями та державою. В умовах війни маємо максимально підтримати розвиток, виробництво та продаж української продукції. Київщина – у пʼятірці регіонів-лідерів, привабливих для бізнесу», – наголосив Руслан Кравченко. 

Загалом в Київській області зареєстровано понад 208 тисяч суб’єктів господарювання. Руслан Кравченко розповів, що Київська ОВА стимулює інвестиційну привабливість регіону та підтримує бізнес. «Підтримка українського бізнесу – це не лише про розвиток економіки, це і про створення нових робочих місць, щоб люди поверталися до України», – сказав він. 

Руслан Кравченко також розповів, що в області триває відбудова, а також реалізуються  заходи антикорупційного контролю. Зокрема, цього тижня в КОВА провели чергове засідання групи «Прозорість та підзвітність» за участі правоохоронних органів, підрядників, представників ПРООН та технагляду. Обговорили питання щодо відбудови обʼєктів за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Йдеться про 56 обʼєктів, де замовником виступає Київська обласна військова адміністрація. Це багатоквартирні будинки, дитячі садочки, школи, укриття.