А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Тренінг для вчителів початкових класів у Кагарлицькому ліцеї №2 ім. В.П.Дашенка

опубліковано: 20 листопада 2023 оновлено: 09 грудня 2023

Громадська спілка «Освіторія» та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством освіти  і науки України розпочинає масштабний проєкт «Наздоженемо:  курс про подолання освітніх втрат». На меті проєкту – навчити вчителів вимірювати та долати освітні втрати в учнів у початковій школі – з читання, письма, математики.

36 активних та креативних учителів початкових класів із 9 закладів Кагарлицької громади мали можливість пройти навчання 18-19 листопада 2023 року на базі Кагарлицького ліцею №2 ім.В.П.Дашенка. Тренерка Жанна Вихрестенко, доцент кафедри психології,  педагогіки та менеджменту  КНЗКОР «КОІПОПК», навчила педагогів реагувати та долати освітні втрати і розриви в освітньому процесі, підказала нові методи і форми роботи в початковій школі, презентувала освітню платформу О.Університет.

Дякуємо педагогічному колективу КЗКМР «Кагарлицький ліцей №2 ім.В.П.Дашенка» на чолі з директором Горбач І.В. за створений освітній простір для навчання та позитивну атмосферу, а учасникам тренінгу бажаємо набуті знання вміло використовувати на практиці.

 Центр професійного розвитку педагогічних працівників