А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

НА ЗАСІДАННІ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ

опубліковано: 20 листопада 2023 оновлено: 09 грудня 2023

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 20 листопада провів розширене засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади.
Присутні на засіданні взяли участь у Всеукраїнській хвилині мовчання, вшанувавши пам’ять про всіх співвітчизників, які загинули у війні з російськими загарбниками.
Очільник громади констатував: ситуація на Кагарличчині стабільна, підприємства критичної інфраструктури працюють без перебоїв. Унаслідок похолодання закономірно зростає використання енергоресурсів: їх удалося заощадити протягом попереднього теплого осіннього періоду. Олександр Панюта наголосив: спокій і стабільність у тилу – заслуга наших доблесних захисників, яким ми вдячні і маємо постійно допомагати. Готується позачергове засідання сесії для вирішення питання про виділення коштів на придбання дронів одній із військових частин.
На засіданні було наголошено на питаннях безпеки, належного реагування на сигнали про загрози ворожих повітряних атак. Тривають заходи щодо подальшого вдосконалення укриттів, укріплення та захисту об’єктів критичної інфраструктури.
На засіданні штабу традиційно було обговорено стан справ у правоохоронній сфері, ключових галузях (освіта, культура, медицина), на підприємствах та в установах, у структурних підрозділах міської ради. У громаді продовжується процес формування бюджету-2024. Під час розширеного засідання, на якому були присутні старости сіл, обговорено актуальні робочі питання в розрізі кожного населеного пункту.
Центр зайнятості інформував про компенсацію з державного бюджету витрат роботодавців на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю І та ІІ груп. Представники Пенсійного фонду порушили питання про сприяння з боку міської ради у справі активізації роботи з подання скан-копій трудових книжок працівників організацій, підприємств та установ: Пенсійний фонд України створив новий сервіс на порталі електронних послуг – електронна трудова книжка.