А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ВИКОНКОМ ПОГОДИВ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ СУВОРОВА В КАГАРЛИКУ НА ЧЕСТЬ ВОЇНА ГЕННАДІЯ КУПРІКОВА, ЯКИЙ ЗАГИНУВ НА ФРОНТІ

опубліковано: 20 листопада 2023 оновлено: 18 червня 2024

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 20 листопада провів чергове 54 засідання виконавчого комітету. Розглянуто було півтора десятка актуальних питань.

Так, виконком погодив для наступного сесійного затвердження перейменування вулиці Суворова  в місті Кагарлику на вулицю Геннадія Купрікова, який загинув, захищаючи Україну від навали рашистів.

На засіданні було підтримано пропозиції комісії з питань захисту прав дітей щодо затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав і  висновку щодо визначення місця проживання неповнолітніх; надання дитині статусу внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Виконком упорядкував шість поштових адрес, затвердив на території  Кагарлицької  міської територіальної громади  вартість ритуальних послуг для забезпечення  відшкодування безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб з інвалідністю, військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби у період воєнного стану у зв’язку з військовою агресією російської федерації, осіб, які загинули (померли) при виконанні службових обов’язків у період воєнного стану у зв’язку з військовою агресією російської федерації.

Ухвалено рішення про взяття на баланс  та передачу з балансу комунального майна Кагарлицької міської  територіальної громади, про надання матеріальної допомоги жителям Кагарлицької міської територіальної громади, у тому числі родинам фронтовиків.

Одне з рішень стосувалося видалення аварійно небезпечних зелених насаджень, інше – встановлення розміру плати для розміщення тимчасових споруд на території Комунального підприємства Кагарлицької міської ради «Кагарлицький міський ринок».