А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

У КАГАРЛИКУ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ ЗАГИБЛОГО НА ФРОНТІ ПРИКОРДОННИКА РУСЛАНА СІКАНА

опубліковано: 20 вересня 2023 оновлено: 15 липня 2024

Жорстокий ворог приніс розруху, смерть, нечуване  горе і сльози в усі куточки нашої багатостраждальної матері-України. На превеликий жаль, уже вкотре  не оминула біда  і нашу громаду – східний вітер приніс на своїх чорних крилах  трагічну звістку з Луганщини. Там  нещодавно  в бою за Батьківщину неподалік села Новоєгорівка Сватівського району загинув кагарличанин Руслан Сікан.

У скорботі сьогодні древній Кагарлик,  проводжаючи Героя в останню путь. Тут він народився 30 червня 1975 року, закінчив Кагарлицьку загальноосвітню школу №1. Після шкільного навчання здобув спеціальність зварювальника в Ржищівському професійному ліцеї і трудився за фахом у рідному краї.

Війна обірвала мирні плани українців, сотні тисяч їх стали зі зброєю в руках на захист Вітчизни. Серед них був і наш земляк, призваний на військову службу по мобілізації Другим відділом Обухівського районного територіального центру комплектування та соціальної  підтримки  4 липня 2023 року. Він нищив ворога на посаді інспектора прикордонної служби 3-ї категорії – номера обслуги групи станкових протитанкових гранатометів 3-го протитанкового відділення прикордонної протитанкової застави 3-ї прикордонної комендатури швидкого реагування військової частини 1551.

Загинув мужній прикордонник 16 вересня, віддавши своє життя  за Україну, за  рідний народ  у тяжку годину жорстокої війни з  росією.  У невтішному горі залишилися батько, дружина, троє дітей і четверо внуків,  брати та сестри Героя.

Церемонія прощання з полеглим воїном відбулася  біля його рідної хати, а потім траурна процесія пройшла містом  через Коридори Слави до Ольжинського кладовища: там Герой знайшов свій останній спочинок на Алеї почесних поховань.

Чин похорону відправили представники духовенства Православної церкви України, на траурному мітингу перед присутніми виступили заступник міського голови Іван Семцов і начальник Другого відділу Обухівського РТЦК і СП Володимир Бойко. Рідним загиблого урочисто передано Державний Прапор України, яким було покрито його труну. Поховали Руслана Сікана під оркестрове виконання Державного Гімну України і потрійний салют.

Уся велика Кагарлицька громада  висловлює щирі слова співчуття всім рідним та близьким загиблого.

Світлий спомин про Героя-прикордонника Руслана Сікана  назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів, земляків.

Вічна і світла пам'ять Герою нашої громади! Ніколи не забудемо і не пробачимо російським окупантам цю втрату!

Герої не вмирають!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!