ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ У КАГАРЛИКУ
опубліковано:
20/05/2026
оновлено:
20/05/2026
У рамках щомісячного прийому громадян у громадах Обухівського району провів зустріч із жителями Кагарлицької територіальної громади разом з очільником громади Олександром Панютою.
Під час зустрічі жителі громади порушили питання щодо стану доріг, нарахування земельного податку та інших актуальних питань, які потребують реагування та опрацювання.
На виконання визначених завдань начальника Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник особлива увага приділяється забезпеченню відкритого діалогу з мешканцями громад та оперативному реагуванню на проблемні питання.
За результатами прийому надано відповідні роз’яснення та доручення щодо опрацювання порушених питань.
