А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Військовозобов`язані відсьогодні можуть оновити свої дані в ЦНАПах, а також у ТЦК та додатку Резерв+

опубліковано: 20 травня 2024 оновлено: 12 липня 2024

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 20 травня провів чергове засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади.   У  Всеукраїнській хвилині мовчання присутні вшанували пам’ять про всіх співвітчизників, які загинули  у війні з російськими  окупантами.

Під час засідання штабу було констатовано стабільність ситуації в громаді, але ще раз наголошено на обов’язковості належного реагування на сигнали повітряної тривоги.  Акцентовано увагу на раціональному використанні фінансових ресурсів і подальшої роботи з платниками податків та акцизних зборів, орендарями земель громади з метою активізації бюджетних надходжень, які необхідні для підтримки ЗСУ, поліпшення умов перебування в укриттях, проведення благоустрою, підготовки освітніх закладів до нового навчального року тощо.

Очільник громади підкреслив важливість бути готовими до роботи в надскладних умовах відключень електроенергії: слід забезпечити резервне електроживлення, постійну готовність генераторів, достатню кількість пального, відновлення за потреби роботи Пунктів незламності. Створено і розпочато роботу штабу з підготовки до початку нового опалювального сезону. Триває підготовка до чергової сесії міської ради: із завтрашнього для розпочинають роботу депутатські комісії з метою підготовки проєктів рішень для сесійного розгляду.

Військовозобов’язані відсьогодні можуть оновити свої дані в ЦНАПі: для цього потрібно з собою взяти паспорт, ідентифікаційний номер та мобільний телефон. Крім того, свої дані можна оновити також бузпосередньо в ТЦК або в додатку Резерв+.

На засіданні штабу традиційно було обговорено стан справ у правоохоронній сфері, у галузях освіти, культури, медицини, на підприємствах та в установах, у структурних підрозділах міської ради.

За повідомленням правоохоронців, до відділення поліції надійшло протягом минулого тижня 113 заяв і повідомлень громадян, із яких 5 кримінального характеру; складено 72 адмінпротоколи. На стаціонарі багатопрофільної лікарні перебуває 121 пацієнт. На базі Центру первинної медико-санітарної допомоги продовжуються роботи з облаштування Центру життєстійкості.

Після засідання штабу Олександр Панюта поспілкувася зі старостами сіл про нагальні питання життєдіяльності громади в розрізі кожного старостинського округу.