А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ПРИБИРАЛИ, КОСИЛИ, ПОЛИВАЛИ

опубліковано: 20 травня 2024 оновлено: 16 липня 2024

У понеділок 20 травня було по-літньому спекотно, тож Адміністрація парку відправила бочку з водою для поливу висаджених у селі Переселення туй. Крім того, надано техніку для завезення піску в Бурти і Зелений Яр для дитячих майданчиків, а також металевих велопарковок. Прибрано на в’їздах-виїздах із міста. Тривало обкошування обслуговуваних зелених зон, зокрема по вул. Незалежності; косили і в районі ТЦК.

Працівники КП КМР «Міськрембудсервіс» також обкошували узбіччя доріг – як мотокосами, так і роторними косарками. Бульдозер підгортав тверді побутові відходи на сміттєзвалищі в Халчі. Виконано щоденне прибирання сміття з урн по місту, вивезено тверді побутові відходи за договорами з підприємцями. Триває завезення піску на обслуговувані дитмайданчики.

Житлово-експлуатаційна організація забезпечила щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій, вивезення побутових відходів із обслуговуваних сміттєвих майданчиків., для чого було залучено один вантажний сміттєвоз (другий перебуває на ремонті).

КП КМР «Кагарливодоканал» інформує: цілодобово здійснюється підняття, очищення та подача води в місто, стабільно приймаються та проходять очищення стоки на каналізаційно-очисних спорудах. У понеділок успішно попрацювали над ліквідацією пориву на водопровідній мережі по вул. Молодіжній і Народній. Тривають роботи з ремонту автоматики на станціях водоочищення. 

***

До відома абонентів,

які користуються питною водою КП  КМР «Кагарликводоканал»

У зв’язку з підвищенням температури повітря  певна частина водокористувачів почали використовувати воду для поливу на присадибних ділянках, що є порушенням Правил користування системами централізованого комунального водопостачання, пункт 3.17: Поливати вулиці та зелені насадження питною водою не дозволяється.

За останні дні різко збільшились витрати води, що призводить до недостатнього тиску води в водопровідній мережі для водопостачання з 4-9 поверхів багатоповерхових житлових будинків.

Адміністрація   КП КМР «Кагарликводоканал» просить раціонально використовувати питну воду. При порушенні Правил абонент буде відключений від водопостачання.