А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

СОЦІАЛЬНІЙ СФЕРІ – ПОСТІЙНА УВАГА

опубліковано: 19 грудня 2023 оновлено: 18 червня 2024

Кагарлицький міський голова разом із начальником відділу освіти Надією Омельченко 19 грудня побував із робочим візитом у селі Бурти. Насамперед відвідали місцеву гімназію (директор Людмила Нестерук) і вручили закладу три новенькі ноутбуки, придбані завдяки департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації.

Слід зазначити, що турбота про зміцнення матеріально-технічної бази освітянських закладів, як і соціальної сфери в цілому,  постійно перебуває в центрі уваги влади Кагарлицької громади. Так, у Буртівській гімназії нещодавно в залі їдальні було розміщено нові меблі, придбані коштом місцевого бюджету. Особливого значення міська рада надає безпековим питанням, і тут, у Буртівській гімназії,  облаштовано надійне укриття на випадок повітряної тривоги, умови перебування в якому постійно поліпшуються. Зокрема, нещодавно тут облаштовано якісну бетонну підлогу, а також систему вентиляції, що забезпечує і свіже повітря, і комфортний температурний режим. У планах – облаштування в цьому ж просторому підвалі укриття для мешканців села з окремим входом, а також тренажерного залу для зміцнення здоров’я учасників освітнього процесу.

Користуючись нагодою, голова побував і в місцевому поштовому відділенні, сільському дитсадку «Веселинка», а також у Буртівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. У цих закладах після створення об’єднаної громади зроблено багато для поліпшення умов праці та якості обслуговування – про це ми вже розповідали неодноразово, і цей процес триває. Так, в амбулаторії нещодавно придбано новий опалювальний водонагрівний котел; установлено гематологічний аналізатор, і для  проведення аналізу крові вже не треба їхати в Кагарлик. У ході співбесіди зі старостою Олександром Драганом та завідувачкою дитсадка Тетяною Злочевською було з’ясовано нагальну потребу придбання шафи-стінки, і голова пообіцяв обговорити фінансовий аспект із депутатами.

Повернувшись із Буртів, Олександр Панюта і Надія Омельченко відвідали найбільший освітній заклад Кагарличчини – міський ліцей №3 (директор Наталія Коваленко). Тут саме заносили шафи для одягу, придбані коштом місцевого бюджету. Їх буде розташовано на 2, 3 і 4 поверхах замість колишнього гардеробу у вестибюлі першого поверху, де планується  облаштування  вільного простору: креативні учні завдяки своїм наставникам домоглися сприяння фундаторів одного з благодійних проєктів, який уже втілюється. Тож не зайвою є допомога міської ради. Крім шаф для одягу, придбано також м’які меблі для сидіння. Такі ж різнокольорові диванчики коштом міського бюджету придбано і для Кагарлицького ліцею №1 (директор Альона Будник), де також плідно працюють над створенням ресурсного простору з  метою  профілактики  емоційно-стресових станів, розкриття інтелектуально-творчого потенціалу учнів та розвитку комунікативної культури, виховання духовно збагаченої компетентної особистості, а також для сприяння розвантаженню стресового напруження серед педагогів і батьків учнів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб,  оптимізації надання їм психологічної допомоги.

Читайте також: «ПРІОРИТЕТ – БЕЗПЕКА» https://kagarlyk-mrada.gov.ua/ua/share-news/pg/171223871073581_n/