А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

В Обухівському районі новий діапазон продажу алкоголю: його розширили

опубліковано: 19 серпня 2023 оновлено: 12 липня 2024

В Обухівському районі розширили період продажу алкоголю. Тепер спиртні напої в закладах торгівлі та громадського харчування громад Обухівщини продаватимуть довше, аніж це було.

Про встановлення нового часового діапазону реалізації алкогольних напоїв йдеться в наказі голови Обухівської районної військової адміністрації №54 від 17 серпня 2023 року.

Наказу дозволив продаж алкогольних напоїв у магазинах та закладах громадського харчування - із 9:00 до 22:00, урівнявши їх в цьому сенсі, «у правах».

До цього часу продаж алкогольних напоїв у магазинах було дозволено із 10:00 до 21:00, а у закладах громадського харчування - із 10:00 до 22:00.

Наказ базується на рішенні оперативного штабу Ради оборони Київської області від 14 серпня 2023 року, та має на меті відновлення економічного потенціалу та збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Одночасно, залишається в силі заборона продажу алкогольних напоїв особам у форменому одязі військовослужбовців та інших правоохоронних органів, представників добровольчих формувань територіальних громад, які залучені до несення служби.

Кагарлик.City