А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

20 лютого – День Героїв Небесної сотні

опубліковано: 20 лютого 2024 оновлено: 16 липня 2024

Щороку 20 лютого наша держава вшановує подвиг Героїв Небесної сотні. Це увічнення великої людської, громадянської й національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким  змінили хід історії нашої держави.

Життя, смерть, свобода, страх та відвага – усе переплелось  у  вирі зимових подій 2014 року. Кіптява автомобільних шин, польових  кухонь, боротьба світоглядів та емоцій.  Майдан вибухнув багатоголоссям ідей, поглядів, цінностей, очікувань, ініціатив, емоцій, радості, болю. Став багатогранним явищем, яке важко осягнути в калейдоскопі подій, виступів, публікацій,  репортажів, досліджень.

Саме Герої Небесної сотні змінили свідомість мільйонів українців, дали зрозуміти, що не можна посягати на свободу людини. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності. Пам’ять про них ми бережемо, тому що разом  – велика сила.

Вони подарували нам усе. Віддали все, що мали, і ми не можемо  цим знехтувати. Тож закликаю всіх жителів нашої громади в цей  день згадати в молитвах усіх Героїв, які поклали голови за наше  майбутнє, та не зрадити їхню пам’ять, долаючи виклики сьогодення!

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта