А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

НА ЗАСІДАННІ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ

опубліковано: 18 вересня 2023 оновлено: 30 травня 2024

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 18 вересня провів розширене засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади.  

Сумна новина прийшла з фронту: у боях із ворогом загинув кагарличанин Руслан Сікан.

У Всеукраїнській хвилині мовчання присутні вшанували   пам’ять про земляка і всіх полеглих у війні з російськими  окупантами.

Штаб обговорив робочі питання життєдіяльності громади, зокрема щодо готовності до опалювального сезону, підготовки до можливих проблем з енергоживленням, забезпечення резервів пального для генераторів, наявності відповідальних за їхнє використання, підготовки Пунктів незламності, поліпшення стану укриттів. Цього тижня нарешті розпочинається дитяче харчування в загальноосвітніх навчальних закладах: старостам сіл доручено допомагати керівникам навчальних закладів в організаційних моментах. На засіданні штабу наголошено на важливості завершення запланованих на поточний рік заходах згідно з фінансовими призначеннями, оскільки невдовзі забезпечуватимуться тільки критичні видатки: законодавці готують чергові обмеження надходжень до місцевих бюджетів.

Іде підготовка бюджету громади на 2024 рік, і керівники комунальної сфери мають підготувати бюджетні запити. На старті – інвентаризаційний процес.

Відділ  обслуговування громадян № 10 (сервісний центр)  ГУ ПФУ у Київській області інформував про стан із оформленням пільг і субсидій у співпраці з ЦНАПом, пенсійне забезпечення громадян.

Центр зайнятості інформує: протягом року залучено до суспільно корисної праці, оплачуваної з держбюджету, понад пів тисячі безробітних; нині в наших населених пунктах працює близько пів сотні громадян.

У відділенні поліції зареєстровано протягом минулого тижня 172заяви і звернення громадян, 9 із яких занесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.

На 9 викликів довелося за минулий тиждень реагувати  рятувальникам: 4 пожежі виникли на трав’яних настилах, 3 – на сміттєзвалищах, гасили також господарську будівлю і гараж.

На засіданні штабу традиційно було обговорено   стан справ у ключових галузях, на підприємствах та установах, у структурних підрозділах міської ради.

Після завершення засідання голова провів робочу нараду зі старостами сіл, під час якої було обговорено питання розробки стратегії розвитку Кагарлицької МТГ, ініціативності старост у пошуку шляхів вирішення робочих  питань, наголошено на зважливій співпраці в цьому напрямку з місцевими сільгоспвиробниками. Акцентовано на наданні допомоги родинам фронтовиків, зокрема загиблих на війні, в забезпеченні дровами на зимовий період.