А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Обухівський район: рятувальники спільно з працівниками поліції завітали до дітлахів з цікавими розповідями, провели інструктаж із працівниками сільськогосподарських підприємств

опубліковано: 18 серпня 2023 оновлено: 16 липня 2024

18 серпня рятувальники Обухівського районного управління спільно з працівниками поліції провели пізнавальний захід з дітьми в одному із закладів освіти Ржищівської міської територіальної громади.

В ігровій формі рятувальники розповіли дітям про всі наслідки, котрі можуть статися, якщо не дотримуватися основних правил пожежної безпеки в побуті, також розповідали про дії малят при виникненні пожежі, небезпеки дитячих пустощів з вогнем та безпеки на водоймах.

Під час заходу також особливу увагу акцентували на правилах поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та дій під час сигналу «Повітряна тривога». Наприкінці заходу дітям вручили пам'ятки застережливого змісту.

Обухівський район: проведено інструктаж  із працівниками сільськогосподарських підприємств 

Із  метою уникнення пожеж під час зернозбиральної кампанії фахівці рятувальної служби Обухівського району провели інструктаж із працівниками сільськогосподарських підприємств Ржищівської територіальної громади.

Рятувальники нагадали працівникам підприємства про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки в місцях збирання, переробки та зберігання врожаю, адже навіть незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі й призвести до значних матеріальних збитків.

Також наголосили, що в період збирання врожаю категорично забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях. 

Провели інструктаж   із питань пожежної безпеки з робітниками, які задіяні на жнивах,  та надали необхідні рекомендації щодо додержання   всіх необхідних протипожежних заходів, аби запобігти виникненню надзвичайних подій.

Провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Обухівського РУ

ГУ ДСНС України у Київській області старший лейтенант служби цивільного захисту Владислав СЕКРЕТ