А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

КАДОМСЬКА ГІМНАЗІЯ: ГОТУЄМОСЬ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

опубліковано: 18 серпня 2023 оновлено: 16 липня 2024

Завершуються роботи щодо підготовки  навчального закладу КЗ КМР «Кадомська гімназія» до  початку нового навчального року.

Проведено ряд заходів,  спрямованих на створення комфортних та безпечних умов  для життя і здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу. Відремонтовано  дах  закладу: оскільки  споруда збудована давно, шиферна покрівля в деяких місцях  потріскалась і потребувала  заміни. Шиферні листи були виділені КП КМР «Міськрембудсервіс». Роботу проводили  працівники гімназії та «Міськрембудсервісу».

Разом із будівлею навчального закладу старіють і дерева, що ростуть  на території. З часом ці насадження становлять небезпеку, стають аварійними,   затіняють,  порушуючи світловий режим у приміщенні. Техніку для видалення дерев надав  «Міськрембудсервіс».

З ініціативи  міського голови депутати Кагарлицької міської ради  профінансували придбання нового котла на суму 180 тисяч гривень, що забезпечить належний температурний режим у приміщенні.

Незабаром пролунає перший дзвоник і діти сядуть за парти. Саме тому так потрібно створити комфортне освітнє середовище, що сприяє засвоєнню нових знань.  Школа – це друга оселя для кожної дитини, у якій вона проводить найактивнішу частину свого дня.

 

Володимир МОСІЄНКО,   староста  сіл Демівщина, Оріхове, Кадомка, Зорівка, Калинівка