А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

НА ЗАСІДАННІ ЗЕМЕЛЬНОЇ КОМІСІЇ

опубліковано: 18 червня 2024 оновлено: 16 липня 2024

На черговому  засіданні  постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, екології та природокористування, яку очолює Олександр Широкоступ, було розглянуто пів сотні питань порядку денного. Участь у роботі комісії взяли заступник міського голови Іван Семцов, секретар міської ради Людмила Демиденко,  начальник відділу земельних відносин, екології та сільського господарства Жанна Орел, начальник юридичного відділу Світлана Лисова; для розгляду окремих питань порядку денного запрошували заявників, старост сіл і землевпорядників земельних округів Кагарлицької МТГ.  

Розглянуті питання стосувалися надання земельних ділянок в оренду для сільськогосподарського товарного виробництва, промислових та підприємницьких  потреб, ведення городництва, передачі ділянок у власність для будівництва і обслуговування житла, господарських будівель і споруд, надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, а також затвердження вже розробленої технічної документації тощо.

Напрацьовані пропозиції земельна комісія виносить  на  чергову сесію Кагарлицької міської ради. Окремі з питань, які потребують детальнішого вивчення,  відкладено до розгляду під час наступного засідання комісії.