Зі святом, аграрії!

Щирі слова подяки того дня були адресовані в першу чергу керівникам сільгосппідприємств, фермерам і всім трудівникам агропромислового комплексу Кагарлицької громади.

Міський голова Олександр Панюта та перший заступник Обухівської районної військової адміністрації Роман Смик, вітаючи аграріїв із професійним святом, подякували їм за відданість справі, нелегку повсякденну роботу, а також за постійну підтримку ЗСУ та співпрацю з органами місцевого самоврядування.

 

Під час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства у КагарликуПід час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства в Кагарлику. Автор: Олексій Адаменко

Зокрема, вони наголосили, що праця аграріїв – це флагман української економіки та розвитку, потужний комплекс, який працює, як злагоджений механізм. Адже працівники сільськогосподарської сфери – не лише вирощують продукти, а й створюють робочі місця, вчасно сплачують податки, забезпечують економічну стабільність та сприяють інноваційному розвитку.

Сільськогосподарський бізнес є надзвичайно ризикованим, - зазначив Олександр Панюта. - Адже його успіх часто залежить від некерованих людьми погодних умов. А з початком повномасштабної війни ризику піддаються не тільки врожаї чи прибуток, а й людські життя. Дякуємо вам за ваш труд, допомогу нашим воїнам та любов до своєї справи!

Традиційно того дня відбулося і нагородження кращих працівників сільськогосподарської галузі.

Під час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства у КагарликуПід час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства в Кагарлику. Автор: Олексій Адаменко

Так, Подяки Кагарлицької міської територіальної громади та цінні подарунки з нагоди професійного свята були вручені: Валентині Гаркавенко - заступнику головного бухгалтера СТОВ «Переможець», Володимиру Савченку - водію-заправнику СТОВ «Переможець», Олександру Костюку - провідному агроному ТОВ «ВіскарАгро», Людмилі Сергієнко - бухгалтеру ТОВ «ВіскарАгро», Миколі Фастовцю - трактористу ФГ «Расавське», Ігорю Гайсову -трактористу СК «Агробізнес», Людмилі Жураківській - завідуючій складом СК «Агробізнес», Петру Мушику - агроному СК «Агробізнес», Івану Наконечному - трактористу сільськогосподарського виробничого кооперативу Агрофірма «Перемога», Роману Цуркану - трактористу СВК Агрофірма «Перемога», Денису Любенку - механізатору-комбайнеру ПСП «Переселенське-К», Ігорю Бровку - механізатору-комбайнеру ПСП «Переселенське-К»,

Під час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства у КагарликуПід час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства в Кагарлику. Автор: Олексій Адаменко

Любові Лісяній - завідуючій складом ПП «Слобода-Агро», Віталію Дризі - головному економісту ПП «Слобода-Агро», Оксані Гаркавенко - обліковцю з реєстрації бухгалтерських даних  ТОВ «Вікторія-Агро», Олександру Семцову - голові ФГ «Гармонія СОІ», Олегу Половцю - слюсарю зерноочисних машин ФГ «Широкоступ», Віталію Жураківському - водію ФГ «Широкоступ», Світлані Халеєвій - бригадиру тракторної бригади ФГ «Широкоступ», Юлії Іщенко - бухгалтеру ТОВ «Агро Експерт», Сергію Дячку - менеджеру ТОВ «Агро Експерт», а також трактористам-машиністам сільськогосподарського виробництва ПрАТ «Агрофорт» Олександру Крамару, Володимиру Кравцю, Дмитру Ємцю та Павлу Пархоменку, директору ТОВ "Агрородина" Віталію Зеленому.

Автор: Олексій Адаменко

Грамотою Обухівської РДА нагороджено заступника директора ТОВ "Вікторія-Агро" Тетяну Ільєнко, а обласною відзнакою - керівника ФГ "Леглич" Костянтина Шевченка.

Вітання – медійникам

По цьому Олександр Панюта привітав із професійним святом і працівників медійної сфери громади. Зокрема, Подяку Кагарлицької МТГ було вручено директору телестудії «ТБ Кагарлик» Григорію Лавриненку.

Вітаючи медійників, міський голова підкреслив важливість роботи на інформаційному фронті, особливо під час воєнних дій в Україні, коли жителі Кагарлицької громади (серед яких є і багато внутрішньо переміщених осіб) чекають від медійників оперативної та правдивої інформації.

Під час урочистостей з нагоди Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку у КагарликуПід час урочистостей з нагоди Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку в Кагарлику. Автор: Олексій Адаменко

Завдяки вам відбувається фіксація важливих подій, як на Кагарличчині, так і в області та державі, – те, як наші земляки гуртуються під час війни, допомагають ЗСУ. Робиться багато сміливих, важливих і добрих справ, – наголосив очільник громади. – Бажаю вам завжди бути креативними, цікавими, йти в ногу з часом, сміливо протистояти усім викликам. Наснаги, а також доброї підтримки для реалізації цікавих проєктів, вдячних глядачів та слухачів. А нам усім – Перемоги та мирного неба!

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання памʼять кожного захисника, який загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Олексій Адаменкожурналіст

Кагарлик.City