А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

19 листопада – День працівників сільського господарства

опубліковано: 19 листопада 2023 оновлено: 09 грудня 2023

Щиро вітаю працівників сільськогосподарської галузі громади з  професійним святом!

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято  дбайливих працівників ланів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерів і власників особистих селянських господарств, ветеранів сільськогосподарського виробництва незалежно від форм власності та господарювання.

Ваша напружена праця була і залишається визначальною складовою розвитку громади та запорукою її процвітання. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії  залишаються  взірцем для багатьох поколінь.

Ви герої сільськогосподарського фронту, адже попри війну в країні продовжуєте вирощувати і збирати врожаї та забезпечувати продовольчу безпеку.

З глибокою шаною дякую вам за нелегку, але таку потрібну всім  працю. Щиро бажаю здійснення планів і задумів, втілення в життя усіх сподівань. Нехай ваші роботящі руки не знають втоми, під мирним небом щедро родять ниви, будуть багатими врожаї, сільськогосподарська праця приносить задоволення і достаток, в родинах панує злагода, а в серці – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні.

Низький уклін кожному з вас за хліб на столах, за самовіддану працю, за постійну допомогу ЗСУ, за вірність обраній справі!

Разом – до Перемоги!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА