А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ПРЕЗИДЕНТ ФК «ДРУЖБА» ОЛЕКСАНДР ОНИЩЕНКО: ТАКІ НАГОРОДИ ЗАВЖДИ НАДИХАЮТЬ

опубліковано: 17 вересня 2023 оновлено: 18 червня 2024

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта перед матчем Другої ліги ПФЛ, що відбувався 17 вересня в Кагарлику, виконав приємну місію нагородження відзнакою «За заслуги перед містом» президента футбольного клубу «Дружба» (Мирівка), директора Всеукраїнського охоронного холдингу Олександра Васильовича Онищенка. Рішення про почесну відзнаку мецената прийняли одноголосно  депутати Кагарлицької міської ради на нещодавньому сесійному засіданні.

Олександр Васильович багато зробив для розвитку і зміцнення спортивної бази міста і громади: участь футбольної команди «Дружба» у Професіональній футбольній лізі України  і проведення матчів ПФЛ у Кагарлику – яскраве тому підтвердження.

«Такі нагороди завжди надихають», – із вдячністю сказав Олександр Онищенко, приймаючи нагороду. Слова президента клубу надихнули футболістів «Дружби»  – і вони в напруженій боротьбі на своєму полі здобули перемогу з рахунком 2:1 над головним своїм суперником, командою «ЮКСА»,  і відтепер очолюють турнірну таблицю.

Бурхливу радість і захоплення місцевих футбольних фанатів  лаконічно виразив директор  КП КМР «ФОК Кагарличчини» Віктор Лисенко:

«Вітаю нашу  «Дружбу» з вольовою перемогою! Хай нам завжди так щастить! Це був Суперматч! Всі вболівальники в захваті! Дякуємо команді, що відповіли на підтримку вболівальників!  «Дружба», до бою – фани з тобою!!!»

Микола СЕМЕНЮК

ФОТО - Валентин ВЛАДІМІРОВ

ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ:  https://kagarlyk-mrada.gov.ua/ua/share-news/pg/170923882456597_n/