А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

НА ФРОНТІ ЗАГИНУВ КАГАРЛИЧАНИН ОЛЕГ ФОМІН

опубліковано: 17 липня 2023 оновлено: 18 червня 2024

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 17 липня провів чергове засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади.

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся Кагарличчини: на фронті загинув 24-річний кагарличанин Олег Фомін. У Всеукраїнській хвилині мовчання учасники засідання вшанували пам’ять про загиблого воїна-земляка і всіх, хто віддав своє життя в боротьбі з жорстоким ворогом.

Оперативний штаб розглянув загальну ситуацію в громаді, стан справ в організаціях, на підприємствах, в установах і підрозділах міської ради. Олександр Панюта наголосив на потребі подальшого вдосконалення наявних укриттів, зокрема забезпечення запасних виходів укриттів при закладах освіти, ще раз акцентував увагу на заходах із підготовки до осінньо-зимового періоду, освоєння виділених на ці заходи коштів. Для забезпечення бюджетних надходжень актуальною залишається робота з орендарями громадських земель і платниками земельного податку, а також із орендарями приміщень комунальної власності; активізуватися має претензійна робота з боржниками.

У громаді розпочато підготовку до формування бюджету 2024 року.