А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ ПРАЦЮЄ

опубліковано: 17 червня 2024 оновлено: 16 липня 2024

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 17 червня провів чергове засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади.   У Всеукраїнській хвилині мовчання присутні вшанували пам’ять про всіх співвітчизників, які загинули  у війні з російськими  окупантами.

На засіданні було ще раз наголошено на готовності до роботи в умовах блекаутів, на важливості ретельної підготовки до роботи осінньо-зимовий період. У громаді триває підготовка до чергової сесії міської ради, розпочато підготовку освітніх закладів до нового навчального року.

Під час засідання було заслухано звіти про роботу старост сіл Мирівка і Бендюгівка Надії Порхун,  села Стави Володимира Михайленка і села Сущани Василя Трохименка.

Було обговорено стан справ у правоохоронній сфері, в управлінні Пенсійного фонду, Центрі зайнятості, у галузях освіти, культури, медицини, на підприємствах та в установах, у структурних підрозділах міської ради.

За повідомленням правоохоронців, до відділення поліції надійшло протягом минулого тижня 154 заяви і повідомлення громадян, із яких 6 кримінального характеру. На стаціонарі багатопрофільної лікарні заповнено 115 зі 130 ліжкомісць. На базі Центру первинної медико-санітарної допомоги тривають роботи з облаштування Центру життєстійкості.

Після засідання штабу Олександр Панюта провів робочу нараду зі старостами сіл, під час якої було обговорено актуальні питання життєдіяльності кожного старостинського округу. Учасники наради побували в міському дитсадку «Ромашка», де оглянули нещодавно відремонтоване за сприяння благодійників  підвальне укриття (про це ми розповімо в наступних повідомленнях).