А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ЛІТНІЙ ПОНЕДІЛОК

опубліковано: 17 червня 2024 оновлено: 16 липня 2024

Літній понеділок 17 червня в наших комунальників був сповнений звичайних буденних клопотів.

Адміністрація парку організувала прибирання на в’їздах-виїздах із міста. Тривало обкошування обслуговуваних зелених зон, зокрема по вул. 97 Стрілецької дивізії. Здійснено загальне прибирання закріплених ділянок по місту і в парку, зібране сміття вивезено на сміттєзвалище. На вихідних ліквідовано аварійну ситуацію, що сталася біля озера Саджалка внаслідок падіння зламаної під час грози гілки, що обірвала лінію освітлення алеї: гілку прибрано, освітлення відновлено. У понеділок виконано фарбування чаші паркового фонтану.

У КП КМР «Міськрембудсервіс»  продовжували дорожньо-ремонтні роботи, зокрема грейдерування з підсипкою щебеневої суміші на масиві індивідуальної забудови в північно-західному мікрорайоні міста. Виконано щоденне прибирання сміття з урн по місту, вивезено тверді побутові відходи за договорами з підприємцями. Тривали роботи з підготовки до встановлення туалетного блоку біля автостанції. Бульдозер підгортав тверді побутові відходи на міському сміттєзвалищі. Здійснено кронування гілок дерев по узбіччях вул. Залізничників. На базі підприємства ремонтували автовишку.

Житлово-експлуатаційна організація забезпечила щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій, вивезення побутових відходів із обслуговуваних сміттєвих майданчиків. Організовано вивезення пластику з контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, розташованих на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків..

КП КМР «Кагарликводоканал» інформує: цілодобово здійснюється підняття, очищення та подача води в місто, стабільно приймаються та проходять очищення стоки на каналізаційно-очисних спорудах. У понеділок виконано планове відкачування вигрібних ям по вул.Столичній, 58 та  Відродження, 6, а також установ та організацій міста.; прочистку та промивку каналізаційної мережі по вул. Володимира Великого та Каштановій.  Обкошено траву охоронних зон біля свердловин по вул Народній та Козацькій. Виконано технічне обслуговування електропостачання та перевірку насоса перекачування стоків на каналізаційно-очисних спорудах по вул. Шевченка; профілактичне промивання та очищення фільтрів на станції очистки води по вул. Стадіонній, 2Б, 97 Стрілецької дивізії та Козацькій.