А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Послуги для ВПО від Київської обласної служби зайнятості: підтримка та нові можливості

опубліковано: 17 червня 2024 оновлено: 16 липня 2024

Ми розуміємо, як важко знайти свій шлях у новому місці. Саме тому Київська обласна служба зайнятості готова стати вашим надійним партнером у процесі адаптації та пошуку нових можливостей!

  Реєстрація та консультації

Наші фахівці нададуть вам консультації з усіх питань працевлаштування, допоможуть скласти резюме та підготуватися до співбесід.

       -     Програми професійного навчання

Бажаєте змінити професію чи підвищити кваліфікацію? Ми пропонуємо курси перепідготовки та підвищення кваліфікації у різних галузях. Це ваш шанс отримати нові знання та розпочати кар'єру у новій сфері!

  Тимчасова зайнятість

Потребуєте тимчасової роботи? Ми маємо пропозиції для вас! Сезонні роботи, громадські роботи та інші варіанти тимчасової зайнятості допоможуть вам швидко знайти джерело доходу.

  Психологічна підтримка

Стрес і адаптація можуть бути складними, тому ми пропонуємо психологічні консультації та тренінги. Наші спеціалісти допоможуть вам знайти емоційну рівновагу та налаштуватися на позитив.

 Підтримка підприємництва

Маєте ідею для власного бізнесу? Отримайте консультації щодо бізнес-планування, фінансової підтримки та управління бізнесом. Також ми пропонуємо програми грантової підтримки.

 Для консультацій та вирішення питань, звертайтеся до підрозділу служби зайнятості, який найбільш зручний для відвідування. Контакти центрів зайнятості Київської області тут: http://surl.li/clyqi

Онлайн-підтримка також доступна у Телеграмі: https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi.

 Ми тут, щоб допомогти вам знайти нові можливості та підтримати вас на кожному кроці!