А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Володимир МИХАЙЛЕНКО: звіт про роботу в Ставівському старостинському окрузі протягом 2023 року

опубліковано: 17 червня 2024 оновлено: 16 липня 2024

Як усі посадові особи органів місцевого самоврядування, у своїй роботі я керуюся Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних» та іншими законами України, указами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, іншими підзаконними нормативно-правовими актами.

Село Стави розташоване на відстані 80 км від столиці України м.Київ та за 50 км від районного центру м.Обухів, загальна територія 3118,3га, територія населеного пункту складає 767,6га.

У населеному пункті нараховується 841 домогосподарств, близько 1300 жителів, із них дітей – 210, молоді віком 18-35 – 285 осіб. 115 підопічних зареєстровані та проживають у місцевому психоневрологічному інтернаті.

 У населеному пункті розташована амбулаторія загальної практики сімейної медицини, послуги населенню надають дві медичні сестри,  які працюють на 0,75 ставки і в середньому за місяць проводять прийом до 250-260 пацієнтів, також брали активну участь у проведенні вакцинації населення. У приміщенні медамбулаторії встановлено новий котел на твердому паливі, спільно, за рахунок місцевого бюджету та з залученням спонсорських коштів облаштовано внутрішніми туалетами з відповідною каналізаційною системою, вхід облаштовано пандусом та перилами, пішохідною доріжкою. Один раз на тиждень проводить прийом хворих сімейний лікар. Для більш якісного надання медичних послуг населенню в приміщенні амбулаторії розміщений аптечний кіоск із оптимальним  асортиментом необхідних ліків.

 У селі функціонує комунальний заклад дошкільної освіти «Зірочка».  Функціонує дві групи з загальною кількістю 32 дітей та 10 чол. обслуговуючого персоналу, в т.ч. охоронник. Виготовлений кошторис на технічну документацію для встановлення системи пожежної сигналізації в приміщенні садочку. Для покращення якості обслуговування населення, зокрема дітей, територію ДНЗ облаштовано тротуарною бруківкою.

 Працівники закладу беруть активну участь у благоустроЇ не тільки закріпленої території, але і в самому населеному пункті.

 У КЗ КМР «Ставівська гімназія» навчається 115 учнів,  у штаті 20 педагогічних працівників та 14 чол. обслуговуючого персоналу,  у т.ч.  два охоронники та три кочегари.

При підготовці сховища на випадок повітряної тривоги (найпростішого укриття)  було забетоновано підлогу на 280 кв.м., придбано пожежний щит, замінено електроосвітлення, в т.ч. і автономне, замінено розподільчий електричний щит, виготовлено та встановлено вхідні металеві двері, придбано вогнегасники в кількості 7 шт., виготовлено та встановлено примусову систему вентиляції, придбано біотуалети.

Установлено пожежну сигналізацію, придбано хромбуки, сканер та принтер, телевізор у математичний клас, дві мультимедійні дошки, ноутбук, бензопилку.   Проведено поточний ремонт системи опалення приміщення гімназії та поточний ремонт теплотраси, встановлено дров’яний котел, відремонтовано артсвердловину та частину водогону.  Котельню забезпечено генератором.

У місцевому Будинку культури 6 штатних працівників, у т.ч. завідувачка бібліотекою. В приміщенні Будинку культури функціонує спортивний зал (мініфутбол, волейбол, баскетбол), проведено інтернет, частково здйснено заміну електрообладнання, придбано та встановлено булер’ян для опалення.  За наявності коштів планується проведення штукатурних робіт та частковий  ремонт даху. Є необхідність у введенні в штат працівника, відповідального за спортивно-масову роботу в селі.

У приміщенні Будинку культури працівники соціальної сфери та активні жителі села плетуть маскувальні сітки для фронту, на цей час виготовлено близько  460 шт.

Нещодавно два аматорські колективи самодіяльного мистецтва «Став’яночка» та «Берегиня» підтвердили звання Народних.

 Два соціальні працівники надають  допомога людям похилого віку,  на обліку перебувають 22 чол. (взято під особистий контроль обслуговування одиноких людей похилого віку). Один працівник забезпечений велосипедом.

 За кошти місцевого бюджету придбано та встановлено в сільському парку дитячий ігровий майданчик, чотири лавочки, дві урни та контейнер для пластику, придбано за спонсорські кошти ТОВ «АгроУкр», та встановлено гойдалку (14000 грн), усі встановлені елементи облаштовано тротуарною плиткою (спонсор ФОП Дишлевий О.Г.), планується встановити ще три спортивні елементи.

 Проведено поточний ремонт білощебеневих доріг по вул. Сергієнка, Польова, Шевченка, Нечуя-Левицького.

Частково побудовано білощебеневу дорогу по вул. Центральна та по вул. Лисогірська.

Проведено ямковий ремонт підїзної дороги до Ставівського психоневрологічного інтернату (частини вул.Центральна, Сергієнка, Сонячна, Вишнева). Асфальтним  матеріалом від фрезерування частково проведено підсипку ям по вул. Сонячна.

Проведено заміну паркану на центральному кладовищі (190м). 

Відновлено автопавільйон (зупинка транспорту), що був пошкоджений унаслідок аварії (свого часу три автопавільйони були виготовлені за рахунок спонсорських коштів ТОВ «АгроУкр» та встановлені вздовж вул.Центральна, виготовляв місцевий житель Мазепа І.І.).

Постійно працівники КП КМР «Міськрембудсервіс», а також за рахунок спонсорів ТОВ «АгроУкр» , ФОП ТутикЛ.В., ТОВ «Роза-Л», проводять роботи із благоустрою населеного пункту та місцевого кладовища.

Щира вдячність депутату Кагалицької міської ради Широкоступу Олександру Васильовичу, який надав допомогу власною технікою для підгортання та рекультивації місцевого сміттєзвалища.

  Місцевий пункт обігріву забезпечено булер’яном та генератором.

В адміністративному  приміщенні організовано роботу спортивної секції з настільного тенісу,  тенісний стіл придбано за спонсорські кошти ТОВ «АгроУкр».

У цьому році розпочато службу в церкві Святої Покрови: ще 2008 року виконком Ставівської сільської ради став безпосереднім ініціатором і  ключовим організатором побудови самого приміщення церкви.  

  За звітний період надано допомогу в підготовці документів для зняття з  реєстрації ВПО 474 особам. Постійно проводиться листування з організаціями та установами, опрацьовано вхідної та вихідної документації – 252, проведено 17 нотаріальних дій, видано довідок різного характеру 678, реєстрація та зняття з реєстрації - 176 осіб. Проведено актуалізацію інформації про реєстрацію місця проживання 598 осіб, процес ще не завершено. На особистому прийомі громадян надано  роз’яснення  та допомогу з різних питань 523 особам.

   Усі звернення громадян було розглянуто вчасно, з дотриманням термінів розгляду заяв. 

Володимир МИХАЙЛЕНКО, староста Ставівського старостинського округу