А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ТРУДОВИЙ ЧЕТВЕР

опубліковано: 16 травня 2024 оновлено: 16 липня 2024

У четвер 16 травня комунальники продовжували виконання поставлених завдань.

У КП КМР «Міськрембудсервіс» продовжували благоустрій кладовищ, зокрема в Кагарлику на Довжику, допомагали «Кагарликводоканалу в благоустрої по вул. Лісовій; завезено ґрунт  і виконано благоустрій по вул. Залізничників; зібрано сміття з урн по місту, прибрано сміттєзвалища по вул. Каштановій. На базу підприємства завезли пісок і вже почали його розвозити на обслуговувані дитмайданчики. Бульдозер підгортав тверді побутові відходи на сміттєзвалищі в Мирівському старостинському окрузі. Тривало обкошування узбіч доріг. Продовжували цього дня ремонти лавочок відпочинку та огорож і дерев’яних елементів дитячих ігрових майданчиків. Близько 20 працівників підприємства трудяться над благоустроєм  у сільських населених пунктах громади.

Адміністрація парку організувала прибирання  на території пам’ятки садово-паркового мистецтва  і на закріплених ділянках по місту, тривало обкошування обслуговуваних зелених зон, допомогли  в цій справі й «Кагарликводоканалу».  Надано також техніку цьому підприємству для передроблення  гілля біля однієї з водонапірних веж, а житлово-експлуатаційній організації допомогли транспортом у вивезенні негабаритного сміття.

У КП КМР «ЖЕО» двірники забезпечили прибирання прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків. За  технічного сприяння Адміністрації парку-пам'ятки «Кагарлицький» (трактор із причепом) забезпечено вивезення негабаритного сміття (гілля) з прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку по вул. Парковій,7. Проведено механізоване прочищення  каналізаційної мережі в багатоквартирному житловому будинку по вул. Каштановій, 18 (під'їзд N1). Виконано профілактичне   обслуговування і  поточний ремонт рухомого складу службового автотранспорту: сміттєвоза КО-413, (ремонт двигуна), ГАЗель, (шиномонтаж).

«Кагарликводоканал»  забезпечував  цілодобове водопостачання і водовідведення  по місту, а також деяких  обслуговуваних об’єктів у селах громади. У четвер виконано профілактичне прочищення та промивання  фільтрів на станціях водоочистки по вул. Стадіонній, 2Б,  97 Стрілецької дивізії та Козацькій,  за допомогою гідродинамічної машини здійснено прочистку та промивку каналізаційної мережі по вул. Парковій та Білоцерківській. Виконано планове відкачування вигрібних ям установ та інших абонентів. У рамках благоустрою здійснено обкошування охоронних зон біля свердловини №15 у с. Переселення. За технічного сприяння інших міських служб біля однієї з обслуговуваних водонапірних веж видалено дикорослі дерева та чагарники з наступним подрібненням. Здійснено перевірку свердловини №14 по вул. Лісовій на продуктивність та пошук пориву. Установлено водяного лічильника абоненту по вул. Лісовій.