А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ПРОФІЛАКТИКА – І В ШКОЛІ, І В ЦЕРКВІ

опубліковано: 17 квітня 2024 оновлено: 30 травня 2024

З метою створення безпечного дитячого середовища, формування в дітей культури безпечного життя, засвоєння знань із правил пожежної безпеки, мінної безпеки та цивільного захисту, алгоритмів дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру та в рамках  Меморандуму про взаєморозуміння з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні  17 квітня  рятувальники Обухівського районного управління провели зустріч із командою ДЮРП «Відважні рятівники» Кагарлицького ліцею №4 та представниками відділу освіти Кагарлицької міської ради, на якій було розглянуто питання  можливості долучити цю команду для участі в кампанії «Спільно до Безпеки. Літні канікули без перешкоди» («Двіжимба»).

***

З метою запобігання та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах, задіяних у святкових Великодніх заходах,  17 квітня  рятувальники Обухівського районного управління провели роз’яснювальну роботу з настоятелями та обслуговуючим персоналом культових споруд православної церкви. Фахівці ДСНС нагадали про правила користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення в разі відключення світла.

Особливу увагу було звернути на справність електромережі, наявність (справність) систем протипожежного захисту, первинних засобів пожежогасіння та шляхів евакуації.