А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

опубліковано: 17 березня 2024 оновлено: 18 червня 2024

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу нашої громади. Вдень і вночі, іноді  навіть без вихідних, у складних погодних умовах, завдяки відданості  своїй професійній справі вам вдається підтримувати роботу всіх  систем життєзабезпечення території нашої громади.

Багато хто з вас сьогодні зустрічає своє професійне свято на  робочому місці. Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу. Часто  ми не замислюємося, скільки зусиль докладається для того, аби комунальні служби злагоджено та стабільно працювали, безперебійно  обслуговували населення.

Тож, користуючись нагодою, дякую всім, хто працює у сфері комунальних послуг та побутового обслуговування населення нашої  громади, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо  всіх мешканців громади.

Зичу успіхів та нових здобутків у вашій важливій справі. Бажаю  вам та вашим родинам міцного здоров’я, сімейного затишку, наснаги, достатку та благополуччя.

Кагарлицький міський голова   Олександр  ПАНЮТА