У паркетному залі розгорнулася виставка, яка вразила всіх відвідувачів багатством барв, візерунків і глибиною української автентики.

Виставка української вишивки у Кагарлику

Майстрині з різних куточків Кагарлицької громади - з Зеленого Яру, Шпендівки, Ставів, Сущан, Переселення, Демівщини, Липовця, Горохуватки, Слободи та, звичайно ж, Кагарлика - представили вишиванки, вишиті рушники, картини та навіть сценічні костюми.

Кожна робота - це не просто візерунок на полотні, а тонка історія, вкладена в кожен хрестик, в кожен шовковий стежок. Це душа українського народу, його багатство, його краса.

Виставка української вишивки у Кагарлику

Особливу увагу відвідувачів привернула колекція вишиванок з фондів Кагарлицького історико-краєзнавчого музею.

Виставка української вишивки у Кагарлику

Десятки сорочок, кожна з яких несе в собі відголосок минулих часів, розповідали про життя та побут наших предків, про їхні традиції.

Виставка української вишивки у Кагарлику

У рамках виставки вишивки Горохуватський сільський клуб запропонував цікавий майстер-клас "Оберіг", де кожен охочий мав можливість виготовити ляльку-мотанку.

Майстер-клас "Оберіг"

Під чуйним керівництвом досвідчених майстринь учасники майстер-класу крокували за кроком, опановуючи мистецтво виготовлення ляльки-мотанки.

Вони уважно повторювали рухи майстринь, й незабаром у їхніх руках також з'являлися акуратні, витончені ляльки-мотанки.

Виставка української вишивки у Кагарлику

Відвідувачі виставки не стримували свого захоплення від побаченого. Їхні щирі емоції та слова подяки майстриням стали найкращою оцінкою їхньої праці та таланту.

Олексій Адаменкожурналіст