Благоустрій у Расавці
опубліковано:
16/04/2025
оновлено:
16/04/2025
Жителі Расавки активно долучилися до двомісячника благоустрою: вчора активно працювали над наведенням ладу на кладовищі: вирубали дикорослі чагарники, прибрали територію. Працівники старостату та територіального центру підбілили дерева та бордюри, а завдяки техніці ПОСП «Дніпро» (керівник Анатолій Ворона) підгорнуто сміття та впорядковано територію біля кладовища.
Світлана БАКАЛ, староста Слобідського старостинського округу
