А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ПРАЦЮЄМО В МІСТІ І В СЕЛІ

опубліковано: 16 квітня 2024 оновлено: 30 травня 2024

Завершився ще один трудовий день. У вівторок 16 квітня КП КМР «Міськрембудсервіс» інформує про виконані роботи: зібрано сміття з урн по місту, прибирано прибордюрне засмічення по Білоцерківській, Росавській, Титова; надано трактор із причепом та працівників, залучених за сприяння Центру зайнятості, для робіт із благоустрою в селі Переселення (прибирали узбіччя доріг, прибордюрне засмічення): фотопідтвердження, яке надіслала староста села Сніжана Шевченко, додано до сьогоднішнього фоторепортажу. Крім того, надано допомогу технікою для житлово-експлуатаційної організації у вивезенні негабаритного сміття; вивезено чимало сміття від колишнього клубу цукрозаводу.   На базі підприємства випробовували технічні можливості новопридбаної автовишки.

Адміністрація парку звітує: виконуються роботи з оновлення огорожі по вул. Парковій і в районі стадіону, відновлено ділянку освітлення алей: установлено 2 електроопори. На території пам’ятки садово-паркового мистецтва  та на закріплених ділянках по місту триває загальне прибирання; у вівторок працювали над очищенням тротуару по вул. Незалежності.

Один вантажний сміттєвоз КП КМР «ЖЕО» вивозив тверді побутові відходи з обслуговуваних сміттєвих майданчиків, двірники підприємства прибирали на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків,  закріплених за ЖЕО. За технічного сприяння КП КМР «Міськрембудсервіс» (екскаватор, вантажні автомобілі-самоскиди КамАЗ та ГАЗ-53) забезпечено прибирання та вивезення негабаритного сміття з прибудинковових  територій багатоквартирних житлових будинків по вул. Миру та Білоцерківській, 4.

КП КМР «Кагарликводоканал»  забезпечує цілодобове водопостачання і водовідведення  по місту, а також деяких  обслуговуваних об’єктів у селах громади. У вівторок виконано прочищення та промивання  гідродинамічною машиною ділянки  каналізаційної мережі по вул. Білоцерківській, Столичній,. Здійснено планове відкачування вигрібних ям абонентів. Виконано технічне обслуговування електрообладнання і насосного обладнання на станції очистки води по вул. Стадіонній. Виявлено порив на водопровідній мережі по вул. Лісовій.

***

ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ АКТИВНО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗАХОДІВ ДВОМІСЯЧНИКА БЛАГОУСТРОЮ! ЗРОБИМО ОХАЙНИМИ ВЛАСНІ ТА ПРИЛЕГЛІ ТЕРИТОРІЇ, А НАШЕ ДОВКІЛЛЯ ЧИСТИМ!