вітання рятувальникам від голови Обухівської РВАРятувальників Обухівщини із професійним святом вітає голова Обухівської районної військової адміністрації Микола Кравчук. Автор: Наталія Кравець

Вітали рятувальників із дев'яти громад Обухівщини

Актовий зал Обухівської районної військової адміністрації заповнили люди у формі з написом «Рятувальник» - представники Державних пожежно-рятувальних частин 9 громад Обухівщини.

До винуватців свята звернувся начальник Обухівського управління ГУ ДСНС в Київській області полковник служби цивільного захисту Олександр Головач. Він привітав присутніх із професійним святом, побажав мирного неба й усіляких гараздів.

 

вручкення нагород рятувальникам Кагарличчини в ОбуховіНагороди рятувальникам вручають голова Кагарлицької міськради Олександр Панюта та його заступник Іван Семцов. Автор: Наталія Кравець

Подякувавши за роботу він акцентував: силами підрозділів Обухівського району було на сьогодні ліквідовано 686 пожеж, це колосальна цифра на фоні району. «Було не допущено широкомасштабних загорань різної форми власності на різних територіях, ліквідовували наслідки ворожих влучань, - додав Олександр Головач. - Також хочу відзначити всіх співробітників державної служби надзвичайних ситуацій в районі – це і державного нагляду контролю, і відділу цивільного захисту. Ніхто не міг подумати, що ми у такій відповідній мірі будемо причетні до того, чи підуть з 1 вересня діти у школу».

Олександр Головач подякував і присутнім головам громад, керівництву військової адміністрації Обухівського району, районної ради – за його словами, усі зрушення, які відбуваються у підрозділах, завдяки тому, що ці голови відгукуються проханням про виділення субвенцій підрозділам рятувальників.

Кагарлицькі рятувальники в день свого святаКагарлицькі рятувальники. Автор: Наталія Кравець

Слова вітань із професійним святом та щиро побажання прозвучали і від голови Обухівської районної військової адміністрації Миколи Кравчука. Своїм виступом він висловив глибоку шану, повагу і вдячність за роботу рятувальників, яку вони роблять щодня, ризикуючи своїм життям.

Надзвичайно приємно бути присутніми на заходах, де шанують твоїх земляків.

Відзнаки та подарунки від Кагарличчини

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта у своєму виступі зазначив, що співпраця із нашими рятувальниками у міської ради тісна, і він гарантує зі свого боку максимальну допомогу і підтримку. Є розуміння і депутатського корпусу.

Тож, на рятувальників Кагарличчини у святковому залі від Кагарлицької міської ради чекав сертифікат на суму 100 тисяч гривень на завершення врізки котла опалення та комп’ютер.

Кагарлицькі рятувальники в Обухові на святіКагарлицькі рятувальники. Автор: Наталія Кравець

Також Олександр Панюта за багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята вручив Подяки Кагарлицької територіальної громади рятувальникам.

Відзнаки Кагарлицької громади отримали:

  • Олександр Головач, начальник Обухівського районного управління державної служби надзвичайних ситуацій в Київській області, полковник служби цивільного захисту;
  • Олександр Раснюк, тимчасово виконуючий обовʼязки начальника 3 Державного пожежно-рятувального загону, майор служби цивільного захисту;
  • Федір Бойко, сержант служби цивільного захисту;
  • Михайло Геращенко, капітан служби цивільного захисту;
  • Андрій Гриценко, майстер сержант служби цивільного захисту;
  • Олександр Захарченко, головний майстер сержант служби цивільного захисту;
  • Олександр Цапенко, сержант служби цивільного захисту;
  • Микола Чалий, майстер сержант служби цивільного захисту, водій 19-ї Державної пожежної рятувальної частини м. Кагарлик.

До Подяк на картковий рахунок будуть перераховані кошти.

Привітаймо рятувальників Кагарличчини

Давайте і ми, жителі Кагарлицької громади, привітаємо із професійним святом тих, хто допомагає і рятує. Бо робота працівників рятувальних служб дуже важлива і потребує мужності, витривалості, зібраності і постійної готовності прийти на допомогу. Рятувальники захищають населення і території від надзвичайних ситуацій – техногенних і природних, запобігають їх виникненню, ліквідовують наслідки надзвичайних подій, аварій, катастроф, рятують людей, тварин, майно, займаються гасінням пожеж, ведуть роз’яснювальну та профілактичну роботу з населенням. 

Наталія Кравець журналіст kagarlyk.city/