А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ВОНИ РОБЛЯТЬ НАШЕ ЖИТТЯ КОМФОРТНІШИМ

опубліковано: 15 травня 2024 оновлено: 16 липня 2024

Важко уявити наше життя без спеціалізованих служб, які дбають про благоустрій і комфорт. Ось лише кілька витягів із повсякденних клопотів кагарлицьких комунальників.

У середу 15 травня в «Міськрембудсервісі» продовжували ремонтувати лавочки для відпочинку, огорожі та зношені дерев’яні елементи обслуговуваних дитячих майданчиків. Тракторна дробарка  працювала на Довжику. Зібрано сміття з урн по місту. Бульдозер відправили для підгортання твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в Мирівці продовжували завозити ґрунт для благоустрою кладовищ. Цього дня обкошували узбіччя дороги по вул. Каштановій. Допомагали наводити лад на кладовищах у Переселенні: вивозили сміття, обкошували територію тощо. Фотопідтвердження добрих справ люб’язно надіслала староста села Сніжана Шевченко. Вона ж із вдячністю вислала фотоілюстрацію того, як на минулому тижні Адміністрація парку надала бочку з водою для поливу туй у центрі села та на кладовищі по вул. Шевченка. Варто зазначити, що працівники Адміністрації парку регулярно здійснюють загальне прибирання закріплених ділянок по місту і в парковій зоні, обкошують газони, дбають про клумби, виконують фарбувальні роботи, надають техніку за потреби для колег-комунальників.

Житлово-експлуатаційна організація регулярно забезпечує щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій, вивезення побутових відходів із обслуговуваних сміттєвих майданчиків. За потреби залучається на допомогу техніка КП КМР «Міськрембудсервіс» та Адміністрації парку для вивезення негабаритного сміття. В міру накопичення вивозиться пластик із контейнерів для роздільного сортування сміття. Нерідко доводиться прочищати каналізацію в обслуговуваних будинках. Виконується і ряд інших робіт: ремонт наявної техніки, заміна фізично зношених металевих контейнерів на нові (один такий контейнер минулого тижня було встановлено на сміттєвий майданчик багатоквартирних житлових будинків по вул. Білоцерківській), обслуговування внутрішньобудинкових мереж загального освітлення (так, минулого тижня було проведено поточний ремонт загального освітлення  тамбурного приміщення із заміною непрацюючого люмінесцентного світильника на новий з цоколем Е27 під свілодіодну LED-лампу в багатоквартирному житловому будинку по вул. Парковій, 18, під'їзд N3 (шостий поверх).

Свою лепту в забезпечення  нашого комфорту вносять і працівники КП КМР «Кагарликводоканал», дбаючи про цілодобове функціонування систем водопостачання і водовідведення. У середу 15 травня було здійснено профілактичне промивання і прочищення фільтрів на станціях очистки води по вул. Стадіонній,2Б, 97 Стрілецької дивізії та Козацькій. Здійснено планове відкачування вигрібних ям абонентів, зокрема установ міста і ліцею №2.  Виконано заміну штанг, глибинного кабелю 250 м та заглибного насоса ЕЦВ на Pedrollo на свердловині №4 по вул. 97 Стрілецької дивізії.

Часто доводиться виїжджати на аварійне прочищення каналізаційних мереж  із застосуванням гідродинамічної машини. Останніій такий виїзд був на вул. Гайдара та Загородню 14 травня.