А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

опубліковано: 15 лютого 2024 оновлено: 16 липня 2024

15 лютого ми відзначаємо 35-ту річницю виведення військ з Афганістану та День вшанування учасників бойових дій на території  інших держав.

Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в інших  країнах, брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів. Ризикуючи своїм життям, ви чесно й мужньо виконували військовий обов’язок, забезпечуючи мир та спокій у різних  країнах світу.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя заради миру.

Ви стійко пройшли через всі випробування неоголошеної війни,  залишившись вірними ідеалам бойового братерства. Ви - одні з перших добровольців, хто став на захист суверенітету України, адже

чимало з тих, хто з місією миротворців пройшов пекельний вогонь  локальних воєнних конфліктів на чужині, і ось одними з перших  стали в ряди захисників України і пліч-о-пліч з молодими побратимами боронять рідну землю. Бо ж захист Вітчизни – це священний обов’язок кожного!

Бажаємо вам і вашим родинам злагоди, наснаги та всіляких гараздів на многії літа! А всім нам - миру і злагоди на отчій землі, кращої долі нашим дітям і внукам.

Нехай в Україну-неньку якнайшвидше прийде Перемога, а з нею  повернуться довгождані мир і спокій, щастя і радість! Нехай Бог  береже Україну та її захисників, чиї мужність та самовідданість є  свідченням незборимої сили й волі Українського народу!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА