А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ПРЕЗИДЕНТА ФУТБОЛЬНОГО КЛУБУ «ДРУЖБА» ОЛЕКСАНДРА ОНИЩЕНКА СЕСІЯ КАГАРЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА ВІДЗНАЧИТИ ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД МІСТОМ

опубліковано: 14 вересня 2023 оновлено: 30 травня 2024

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 14 вересня провів чергове 41 сесійне засідання. Під його очільництвом обранці громади розглянули і ухвалили рішення з майже дев’яноста  питань порядку денного. Левову частку їх становили земельні питання. Попередньо їх опрацьовувала  відповідна депутатська комісія на чолі з Олександром Широкоступом, про засідання якої ми розповідали в одному з  випусків новин. До початку  сесії комісія з питань земельних відносин, екології та природокористування зібралася додатково, щоби внести пропозиції ще з кількох назрілих питань, зокрема щодо передачі в оренду ТОВ «ВОГНИК-ТЕПЛО» і ТОВ «БІЛИЙ ДИМ» земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування котелень, а також про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для майбутньої котельні в районі дев’ятиповерхівки по вул. Парковій, 18.

Слід зауважити, що окремі з земельних питань не набрали достатньої кількості голосів, а ще одне  з них, яке стосувалося виготовлення паспорту прив’язки, вирішено додатково розглянути комісійно.

Сесія розглянула і ухвалила відповідні рішення з ряду питань, пропозиції щодо яких були внесені постійними депутатськими комісіями:  з питань бюджету та фінансів, яку очолює Денис Д’ячков; з питань соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства,  промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва торгівлі та побуту на чолі з Сергієм Будюком; із питань регламенту, депутатської етики, забезпечення  діяльності депутатів, законності та правопорядку (голова комісії – Володимир Вітенко);  із питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту,  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та підтримки учасників АТО та їхніх сімей, яку очолює Олег Савченко (див. попередні інформаційні випуски).

Варто додати, що одне з рішень було про  чергове перейменування назв вулиць у населених пунктах Кагарлицької міської територіальної громади в рамках декомунізації і дерусифікації: у селі Халча вулиці Кошового на вулицю Джерельна,  вулиці Гагаріна – на вулицю Сонячна;  вулиці Гагаріна  в селі Мирівка на вулицю Бориса Сокури;  вулиці Гагаріна  в селі Бендюгівка на вулицю Польовавулиці Гагаріна  в селі Леонівка на вулицю Квітнева;  провулка  Ватутіна  в місті Кагарлик на вулицю Бузкова – без зміни поштових номерів будинків та споруд.

Розглянувши подання Комунального підприємства Кагарлицької міської ради «Фізкультурно-оздоровчий комплекс Кагарличчини», керуючись відповідним Положенням, сесія міської ради вирішила  нагородити відзнакою «За заслуги перед містом» ОНИЩЕНКА Олександра Васильовича, президента футбольного клубу «Дружба» (Мирівка), директора Всеукраїнського охоронного холдингу, а також внести його до книги Пошани міста, вручивши  посвідчення та нагрудний знак «За заслуги перед містом».