А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ ВНЕСЕНО АКТУАЛЬНІ КОРЕКТИВИ

опубліковано: 13 вересня 2023 оновлено: 09 грудня 2023

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, яку очолює Денис Д’ячков. Комісія розглянула 7 питань порядку денного. Насамперед було обговорено проєкт сесійного рішення про внесення актуальних змін до бюджету поточного року. Комісія пропонує шляхом додаткового  виділення, а також перерозподілу наявних коштів профінансувати нагальні видатки для сприяння Збройним Силам України (окремим рішенням пропонується передати міжбюджетний  трансферт із бюджету Кагарлицької міської територіальної громади у вигляді іншої дотації з місцевого бюджету обласному бюджету Київської області), забезпечення заходів із поліпшення стану укриттів, благоустрою і утримання дорожньої інфраструктури, нерухомого і рухомого майна комунальної власності, подальшу підтримку закладів освіти, культури, медицини, комунальних служб тощо.     

Комісія пропонує також  внести необхідні зміни  до рішень сесії міської ради «Про Програму підтримки учасників бойових дій, військовослужбовців мобілізованих, контрактників та членів  сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України у зв’язку з військовою агресією рф на території  Кагарлицької  міської територіальної громади на 2023-2025 роки»; «Про затвердження Програми «Турбота» Кагарлицької  міської територіальної громади на 2021-2025 роки»; «Про затвердження Програми  захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки та цивільного захисту на 2021-2023 роки»; «Про затвердження Положення про порядок надання матеріальної допомоги жителям Кагарлицької міської територіальної громади».

Опрацьовано проєкт сесійного рішення про надання матеріальної допомоги жителям Кагарлицької міської територіальної громади.

У роботі комісії взяли участь секретар міської ради Людмила Демиденко,  заступник начальника управління фінансів, начальник бюджетного відділу  Людмила Черевична, начальник відділу економіки та інвестицій Олена Вовк.