А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Центр дитячої та юнацької творчості – осередок виховної та наукової роботи в громаді

опубліковано: 12 вересня 2023 оновлено: 23 червня 2024

12 вересня 2023 року на базі КУ КМР «Центр дитячої та юнацької творчості» відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів «Розвиток професійної компетентності заступника директора з виховної роботи в контексті розвитку культури демократії та Нової української школи».

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Тетяна Борозенець інформувала присутніх про нормативно-правове поле організації виховної роботи у закладах освіти. Разом із учасниками заходу окреслили завдання, над якими працює професійна спільнота: національно-патріотичне, родинне, екологічне та правове виховання, профорієнтаційна робота, профілактика шкідливих звичок та формування здорового способу життя.  

Методист Центру дитячої та юнацької творчості Валентина Ільченко ознайомила присутніх з організацією роботи Кагарлицького відділення Малої академії наук України, визначила пріоритетні напрямки роботи з обдарованими.

Даріна Даниленко, директор Центру дитячої та юнацької творчості, презентувала напрямки роботи учнівського самоврядування в закладах освіти,  а також ознайомила присутніх із переліком творчих конкурсів, акцій, флешмобів, виставок, які плануються у 2023/2024 н.р. Завершили нараду, провівши тренінг для педагогів «Прихований стрес».

 

Тетяна БОРОЗЕНЕЦЬ, психолог КУ КМР «ЦПРПП»