А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ПРЕМІЯ ІМЕНІ ВАСИЛЯ ДАШЕНКА ПРИСУДЖУВАТИМЕТЬСЯ В 4 НОМІНАЦІЯХ І ДІТЯМ, І ДОРОСЛИМ У ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

опубліковано: 12 вересня 2023 оновлено: 09 грудня 2023

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта взяв участь у роботі постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту,  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та підтримки учасників АТО та їхніх сімей, яку очолює Олег Савченко.

Комісія опрацювала підготовані фахівцями проєкти сесійних рішень про внесення  необхідних змін до Програми «Турбота» Кагарлицької міської територіальної громади на 2021-2025 роки; про  затвердження Положення про премію Кагарлицької міської ради в галузі культури та мистецтва імені народного артиста України Василя Дашенка. Премію пропонується присуджувати в  чотирьох номінаціях та двох вікових категоріях (до 17 років та від 17 років) у кожній номінації окремо:

- Виконавська майстерність (музичне, театральне, хореографічне мистецтво). Беруть участь як окремі виконавці, так і художні колективи.

- Декоративно - прикладне мистецтво. Беруть участь окремі майстри та майстрині.

Література (поезія, проза) і музика (пісні, музичні твори). Беруть участь поети, прозаїки , драматурги, композитори тощо.

- Значний внесок у розвиток культури Кагарлицької громади. Беруть участь керівники закладів культури, керівники художніх колективів, художні колективи, окремі виконавці.

На сесію виноситься також проєкт рішення  про  чергове перейменування назв вулиць у населених пунктах Кагарлицької міської територіальної громади в рамках декомунізації і дерусифікації (проєкт підготовано на основі громадських обговорень, і нові назви буде оприлюднено після остаточного ухвалення рішення під час сесії).

Комісія обговорила також проєкт рішення про затвердження мережі закладів дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Кагарлицької міської територіальної громади на 2023-2024 роки (на Кагарличчині діятимуть 5ліцеїв, 7 гімназій, 17 дитсадків, ЦДЮТ, ДЮСШ, МНВК).

Обговорено і винесено на сесійне затвердження проєкти рішень щодо переліку платних послуг на рентгенологічні  дослідження без електронного направлення лікаря,  які надаються КНП КМР «Кагарлицька багатопрофільна лікарня»  та переліку пільгових категорій дітей – учнів КЗ КМР «Кагарлицька мистецька школа» у 2023-2024 навчальному році.    

 Участь у роботі комісії взяли секретар міської ради Людмила Демиденко, заступник міського голови Валентина Циганок, начальник відділу економіки та інвестицій Олена Вовк, керівники галузей і установ, яких стосується ухвалення відповідних рішень, представники ЗМІ.