А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ. В СУБОТУ ДІЄ ГРАФІК ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ З ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ МІСТА

опубліковано: 12 квітня 2024 оновлено: 16 липня 2024

Завершився ще один робочий тиждень. Цієї п’ятниці в КП КМР «Міськрембудсервіс»  вивезено  тверді побутові відходи за договорами з підприємцями, зібрано сміття з урн по місту. Передроблено і вивезено гілля з вул. Каштанової.  Тривало прибирання прибордюрного засмічення, зокрема по вул. Парковій. Вивезено 3 КамАЗи сміття від колишнього клубу цукрозаводу. Автовишка залучалася для кронування дерев по місту.  У скверику біля міської ради працівниці підприємства фарбували споруду фонтанчика. Близько 20 працівників підприємства трудяться над благоустроєм  у сільських населених пунктах громади. У суботу за графіком вивозитиметься  сміття з приватного сектору міста (https://kagarlyk-mrada.gov.ua/ua/share-news/pg/201223967293096_n/).

Адміністрація парку звітує:  на території пам’ятки садово-паркового мистецтва виконано щоденне  прибирання; прибрано сміття на в’їздах-виїздах із міста; надано допомогу в демонтажі стели біля адмінбудівлі. Виділено трактор із причепом для потреб «Міськрембудсервісу».

Обидва вантажні сміттєвози КП КМР «ЖЕО» вивозили тверді побутові відходи з обслуговуваних сміттєвих майданчиків, двірники підприємства забезпечили прибирання прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків,  закріплених за ЖЕО. Проведено механізоване прочищення  каналізаційної мережі в багатоквартирних житлових будинках по вул. Каштановій. Вивезено частину пластикових відходів із контейнерів для роздільного сортування сміття, розташованих на прибудинкових територіях багатоквартирного житлового сектору.

КП КМР «Кагарликводоканал»  забезпечує цілодобове водопостачання і водовідведення  по місту, а також деяких об’єктів у селах громади. У п’ятницю виконано прочищення та промивання гідродинамічною машиною ділянки  каналізаційної мережі по вул. Білоцерківській, Незалежності, Росавській,  а також на території пожежно-рятувальної служби. Виконано планове відкачування вигрібних ям  по вул. Столичній, 58, Відродження, 6 та інших абонентів. Обстежено каналізаційні мережі міста з очищенням пасток. Здійснено профілактичне прочищення та промивання  фільтрів на станціях очистки води по вул. Стадіонній, 2Б, 97 Стрілецької дивізії. На базі підприємства ремонтували автомобіль КО-503. Здійснено технічне обслуговування насоса і клапанів на КНС №3 по вул. Козацькій.

***

ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ АКТИВНО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗАХОДІВ ДВОМІСЯЧНИКА БЛАГОУСТРОЮ! ЗРОБИМО ОХАЙНИМИ ВЛАСНІ ТА ПРИЛЕГЛІ ТЕРИТОРІЇ, А НАШЕ ДОВКІЛЛЯ ЧИСТИМ!