А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

опубліковано: 12 лютого 2024 оновлено: 04 березня 2024

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 12 лютого провів чергове засідання виконавчого комітету.

Було схвалено звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кагарлицької міської територіальної громади за 2023 рік.

Прийнято рішення про стан військового обліку на території Кагарлицької міської територіальної громади у 2023 році та завдання щодо його поліпшення у 2024 році.

Виконком схвалив Програму щодо реалізації Стратегії реформи шкільного харчування на період до 2027 року в Кагарлицькій територіальній громаді.

За поданням комісії з питань захисту прав дітей прийнято рішення про надання дозволу неповнолітній на виїзд за межі України,  надання дозволу на оформлення договору купівлі-продажу житлового  будинку та земельної ділянки з урахуванням прав дитини; про виведення з прийомної сім’ї дитини, позбавленої батьківського піклування у зв’язку з повноліттям і відрахуванням зі Ржищівського фахового коледжу будівництва та економіки; затверджено висновок щодо визначення  місця проживання дитини; про надання двом дітям статусу постраждалих унаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

Виконком упорядкував ряд поштових адрес, надав дозвіл фізичній особі-підприємцю на розміщення зовнішньої реклами, дозвіл Комунальному підприємству Кагарлицької міської ради «Міськрембудсервіс» на впорядкування блокпостів, дозвіл  на виділення  в натурі частки з об’єкта нерухомого майна в окремий самостійний об’єкт та присвоєння поштової адреси. Ухвалено рішення про  взяття на баланс  та передачу з балансу комунального майна,  про видалення аварійно небезпечних зелених насаджень, про надання матеріальної допомоги жителям Кагарлицької міської територіальної громади, у тому числі фронтовикам і членам їхніх родин.

Учасники засідання взяли участь у Всеукраїнській хвилині мовчання, вшанувавши пам’ять про всіх загиблих від рук російських окупантів.