А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

НА ЗАСІДАННІ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ

опубліковано: 12 лютого 2024 оновлено: 04 березня 2024

У понеділок 12 лютого Кагарлицький міський голова Олександр Панюта провів чергове засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади.   Присутні вшанували   пам’ять про всіх загиблих  у війні з російськими  загарбниками співвітчизників у Всеукраїнській хвилині мовчання

Загалом ситуація на Кагарличчині стабільна, об’єкти критичної інфраструктури працюють злагоджено. Очільник громади наголосив на безпекових питаннях, обов’язковому дотриманні правил поведінки під час оголошення повітряної тривоги.

Штаб обговорив стан справ у галузях освіти, культури, медицини, на підприємствах та в установах, у структурних підрозділах міської ради.

Зокрема, обговорено робочі питання освітнього процесу, участі школярів в конкурсах та олімпіадах обласного рівня та змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: один із таких масових заходів відбувся 9 лютого на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу: загалом у грі з футзалу змагалися 7 команд: чотири з Кагарлика, а також із Буртів, Черняхова та Шубівки. До фіналу вийшли учні Кагарлицького ліцею №3.

За повідомленням відділення поліції, протягом минулого тижня до правоохоронців надійшло 156 заяв і звернень громадян, 6 із яких було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, у тому числі 2 випадки інтернет-шахрайства. Триває операція «Акциз»: 5 порушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

 Зростає кількість захворювань на ГРВІ: 183 випадки проти 70, зареєстрованих у Центрі первинної медико-санітарної допомоги минулого тижня.  У багатопрофільній лікарні на стаціонарі перебуває 131 пацієнт.

Після засідання оперативного штабу Олександр Панюта провів робочу нараду зі старостами сіл. Розглядалися поточні питання в розрізі кожного старостату. Участь у нараді взяли секретар міської ради Людмила Демиденко, заступник міського голови Іван Семцов, керівники комунальних підприємств.