А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

На відпочинок після 57 років у професії: в Кагарлицькій школі мистецтв дякували Олегу Даниленку

опубліковано: 11 вересня 2025 оновлено: 13 червня 2026

11 вересня 2025 року викладач Кагарлицької школи мистецтв, музикант, композитор Олег Даниленко попрощався з колективом закладу – він вирішив піти на заслужений відпочинок.

Оплески вдячності, подарунки та відзнаки для маестро

11 вересня в Кагарлицькій школі мистецтв панувала урочисто-сумна атмосфера: колектив зібрався, щоб подякувати за багаторічну плідну працю своєму колезі, викладачу школи Олегу Даниленку, до них долучився й Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.

Коли Олег Миколайович зайшов до концертної зали школи, його зустріли мелодія однієї з його пісень та оплески присутніх.

Очільник міста привітав Олега Миколайовича з новим етапом у його житті. “Ваш творчий шлях налічує понад 50 років, ви віддали понад три десятиліття нашій Школі мистецтв, керували хором у Будинку культури, маєте багато вихованців та творчі досягнення. Ваш внесок у культурне життя громади, його історію – вагомий. Тисну вам руку – і від дорослих, і від дітей громади. Нехай же вам щастить”, - зазначив Олександр Панюта і на підтвердження заслуг Олега Даниленка перед громадою за багаторічну сумлінну працю, внесок у розвиток початкової мистецької освіти на Кагарличчині вручив йому Подяку Кагарлицької міської територіальної громади.

До вітань долучилися й колеги Олега Миколайовича – директорка школи мистецтв Людмила Ігнатенко та її заступниця Наталія Колисан. “Ми раді, що працювали поряд із Вами, Ви завжди приходили на допомогу, радили, підтримували". Вони вручили панові Олегу подарунок та квіти, а ще подякували від імені всього колективу та зазначили, що двері школи завжди відкриті для колеги.

Понад пів століття в мистецтві

Як розповів Олег Даниленко, він пропрацював у сфері музики та культури 57 років, а стаж педагогічної роботи становить 50 років із його 79, які він нещодавно відзначив.

Викладацький шлях після закінчення Ніжинського педінституту імені Миколи Гоголя Олег Даниленко розпочинав у педучилищі в Ржищеві, потім – перейшов на роботу до Будинку культури (нині МЦКД) в Кагарлику керівником народного хорового колективу. Із 1994 року пов’язав себе з Кагарлицькою школою мистецтв: тут працював викладачем по класу баяна і концертмейстером у хореографічному колективі “Оріяна”, керував ансамблем “Ретро”. Під його керівництвом хоровий колектив МЦКД неодноразово захищав звання “народний”, а “Ретро” (до речі, теж мав титул “народний”) із піснею “Дзвони батькових криниць” переміг на конкурсі самодіяльних композиторів в Обухові, де свої доробки презентували 22 колег. Олег Миколайович видав збірку пісень, написаних ним на слова місцевих авторів.

Валентин ВЛАДІМІРОВ

Читайте також: 24 роки біля стерна Кагарлицької школи мистецтв: Миколу Громика провели на заслужений відпочинок

Читайте також: Колективу Кагарлицької школи мистецтв представили нового директора закладу

Читайте також: Благодійний концерт у Кагарлику: 50 років народному хору МЦКД та свято працівників культури